sadsad x
asdasd

Gönüllere Sürgün Şair Mehmet Akif Ersoy

Cağaloğlu Yayınevi

Siyami Boylu

28,00 TL
21,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
7,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Gönüllere Sürgün Şair Mehmet Akif Ersoy Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 216
ISBN: 9786059502603
Kapak: Ciltsiz
Siyami Boylu
Siyami Boylu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Gönüllere Sürgün Şair Mehmet Akif Ersoy Kısa Özet

    Toplumların büyük sarsıntılar geçirdiği bulanık dönemlerde; dışlanmalarına, farklı sıkıntılara maruz kalmalarına rağmen "hakikatin sesi" olan ve eğilip bükülmeyen şairlere milletlerin tarihinde çok az rastlanır. Mehmet Akif, bu manada dünya edebiyatında ve edebiyatımızda emsaline az rastlanan bir kişiliğin, tavrın sahibidir.

    Okurlarımızın "Akif`ten Gençlere Öyküler I, Akif`ten Gençlere Öyküler 2 " adlı çalışmalarıyla tanıdığı Siyami Boylu, Gönüllere Sürgün Şair: Mehmet Akif" adlı eseri ile Akif`i biraz daha yakından tanımak, şairi hem dostlarının hem de ilim ve kalem erbabının çağlayan gönüllerinden süzülerek akan berrak hayatını dinlemek isteyenler için güzel bir imkan sunuyor.

    Samimî, edebî ve insani üsluplarla; Sezai Karakoç, Nurettin Topçu, Nihat Sami Banarlı, Peyami Safa gibi kalem ustalarının yanı sıra Neyzen Tevfik, Eşref Edip, Hilmi Yücebaş, Rıza Tevfik gibi arkadaşlarının dilinden Mehmet Akif`i dinlemek istemez misiniz? Gönüllere Sürgün Şair: Mehmet Akif; kendi gönlünde Akif`i, fikirlerini, hislerini, duruşunu arayanlar için yazıldı eserin sizi kutlu bir seyhate çıkarmasını ve Yeniden Dirilişe vesile olmasını arzu etmekteyiz muhabbetli okumalar diliyoruz.

Gönüllere Sürgün Şair Mehmet Akif Ersoy Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.