Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Gönülden Gözlere

21,22 TL
13,16 TL

Özlerden Sözlere* isimli çalışmadan sonra *Gönülden Gözlere* isimli yeni bir eserle okuyucularımla buluşmak istedim. Birbirini seven gönüller, gövdeler uzak, engeller tuzak olsa da ruhen bilişirler, buluşurlarmış. O buluşma noktasında bu eser ortaya çıkmıştır.
Gönlüme gelenleri, gönlümü delenleri sözlerle, sizlerle buluşturmak istedim.

*Öz ağlamazsa göz ağlamazmış.*
Özden söze, gönülden göze gelenlerin kavuşma yeridir bu eser. Gözün arka planına gönül, öz; gönülün dışa vuran yüzüne göz derler. Geçmişi, geleceği ve halimizi, güncel olaylardan da etkilenerek şiir denen sanatla siz gönül dostlarıma ulaştırmaya çalıştım.

Herşeyi bilen Yüce Allah´ım gönlümü biliyor. Tamamen arı, duru samimiyetin ürünü olan *Gönülden Gözlere* isimli kitabım yaşadığımız olayları da dikkate alarak; inancımızın, tarihimizin, coğrafyamızın ve sevap hanemize yazılan misyonumuzun bize yüklediği sorumluluklarımızı farketme ve anlama gayretidir. Feryat ve figanın; ikaz ve uyarıların iki kapak arasına sıkıştırılmış halidir.

Gövdelerimizle buluşamasak da duygularla sevgilerle, saygılarla, gönüllerle buluşma çabasıdır. Eksik, kusur elbette vardır. Hoşgörü ile karşılanacağını umuyorum. Her türlü tenkit ve tasvibe açık olduğumu bilmenizi isterim. Gayret bizden başarı Allah´tan dır. Mevlam cümlemizin yar ve yardımcısı olsun.

*Hak adına ne yaparsak kardır,
Yüce Mevla’mız şüphesiz yardır,
Kul gayretini gösterecek de,
O´nun da elbet bildiği vardır...*