4,54 TL
3,00 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
1,54 TL
Gönül Meselesi Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 203
ISBN: 9786055340636
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2012
Tuna Kiremitçi
Tuna Kiremitçi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Gönül Meselesi Kısa Özet

    "Hayat işte bunlardan ibaretti. Küçük bir kızın hasreti, bir kadının uyanışı, onun annesini gömdüğü gece ölümün gözlerine bakıp orada hayatı görmesi. Bunlar dışında hiçbir sır, hiçbir kehanet yoktu. İnsanın kendini bir nehrin akışına cesaretle teslim etmesi vardı.

    Genç kızlığının odasındaki karyolaya uzandı. O kadar bilinçliydi ki, usulca yaklaşan uykunun ayak seslerini bile duyabiliyordu. Ama uykuya izin vermeden telefonu aldı eline, Ertuğrul`a yollanacak mesajı yazdı: "Şehirden ayrılma, konuşmamız gerekiyor."

    Bir yıkımın, bir kaybın ardından Eskişehir`deki baba evine sığınmıştır Arda. Eşi Ali`yi İstanbul`da bırakmış, onunla, hatta hayatla bağını koparmıştır. Bir yıl sonra İstanbul`a, yanında kendisine emanet edilen bir çocukla dönmeye karar verdiğinde nelerle karşılaşacağından habersizdir. Ali farklı bir boyuta geçmiş, hayatında yeni bir sayfa açmıştır. Arda`yı şaşırtan, bu değişimden çok, Ali`nin hayatına giren "öteki"nin kimliği olur. Arda mücadele mi edecek yoksa kendi yalnızlığını geçmişten çıkıp gelen bir başka erkekte dindirmeyi mi seçecektir?

  • 2. Hamur

Gönül Meselesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.