sadsad x
asdasd

Gölge Hırsız - Müzedeki Sır

Bulut Yayınları

Erdem Seçmen

125,00 TL
87,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
37,50 TL
Gölge Hırsız - Müzedeki Sır Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9789752866546
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Erdem Seçmen
Erdem Seçmen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gölge Hırsız - Müzedeki Sır Kısa Özet

  Suarez isimli gemi 1670 yılında Galata limanına geldi. Gemide çok önemli bir yazma eser vardı; İbni Sina’nın anatomi çalışması. Eser, Galata’nın arka sokaklarının karanlık adamının eline geçti. Denizci Kasım, kendisine emanet edilen bu eseri sahibine ulaştırmak için çabaladı. Eserin yolu aradan geçen iki asırdan sonra, ressam, arkeolog, müzeci Osman Hamdi Bey’le kesişti. Fakat eser ansızın ortadan kayboldu bir kez daha. Yoksa bu Osman Hamdi Bey’in yarattığı bir gizem miydi? Nihayet, günümüzde, Gölge Hırsız diye adlandırılan biri tarafından çalınan eser, dört arkadaşın katkılarıyla müzedeki yerine döndü. Gölge Hırsız kimdi, İbni Sina’nın bu eserinin macerası nasıldı? Bu kitap bu maceranın peşinden gidiyor.

   

   

  Yazar Özgeçmişi: Erdem Seçmen

  1963 yılında doğdu. İlk ve orta öğrenimini Çorlu’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu.

  Halen, özel bir lisede edebiyat öğretmeni olarak, öğrencilerine Türkçe’nin anlam ve değerini, kitaplardan uzak bir yaşamın ne kadar renksiz olacağını anlatmaya çabalıyor. Tiyatroyla ve kültür tarihiyle ilgileniyor. İstanbul tarihi üzerine çalışıyor, kentin tarihiyle ilgili denemeler yazıyor.

 • 2. Hamur

Gölge Hırsız - Müzedeki Sır Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.