sadsad x
asdasd

Gizemli Güç Hipnoz

ELMA Yayınevi
14,81 TL
9,63 TL
%35 indirim
Gizemli Güç Hipnoz Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 326
ISBN: 9789756093641
Kapak: Ciltsiz
Vural Okur
Vural Okur
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gizemli Güç Hipnoz Kısa Özet

    Hipnoz, ne gizli ve bilinmeyen bir bilgelik, ne her derdin çaresi, ne de bazılarının sandığı gibi bir şov aracıdır. Hipnoz, insanın en darda kaldığı, en çaresiz olduğu bir zamanda ona
  yardım elini uzatan bir gerçekliktir.

  İnsanlık tarihi kadar eski olan hipnoz, tarihin her döneminde ilgi gördü. Hipnozu bu derece gündemde tutan, *Nasıl oluyor da oluyor?* sorusuna herkesin bir çırpıda anlayabileceği yanıtın verilememesinde. Bu da onu gizemli kılıyor.
  Hipnoz altındaki kişi gerçekten hipnozu uygulayanın esiri mi oluyor? Hipnozla ilgili
  duyduklarımız sadece abartıdan ve yanlış anlamalardan mı ibaret? Hipnoz gizli bir bilgelik mi yoksa bir şov aracı mı? Geçmişten bugüne hakkında sürekli bunlara benzer soruların ve söylentilerin dolaşması da hipnozun popülaritesini artırıyor.
  Araştırmacı yazar, gazeteci ve eğitmen Vural Okur hipnozla ilgili 1960’lı yıllardan itibaren yaptığı araştırmaları ve sonuçlarını Gizemli Güç Hipnoz kitabında toplamıştı. Yenilenmiş üçüncü baskısıyla yeniden raflarda yerine alan bu çalışma, hipnozla ilgili akla gelebilecek tüm soruların yanıtlarını içeriyor.
  Vural Okur, hipnoz hakkındaki önyargı ve korkuların yersiz olduğunu kanıtlıyor ve onun içimizdeki gücü keşfetmemizi sağlayan bir *gerçeklik* olduğunu ortaya koyuyor.

Gizemli Güç Hipnoz Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.