sadsad x
asdasd
2,78 TL
1,95 TL
%30 indirim
Gizemli Bahçe Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9789944764339
Kapak: Ciltsiz
Gül Karaca
Gül Karaca
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gizemli Bahçe Kısa Özet

  Sevgi:Sevgiye dair ne çok şey söylendi binlerce yıldır. Ne çok şey yaşadı insanoğlu, sevdaya dair. Garip olan şu ki herkes kendi sevdasını yaşadı ve "sevgi" diye kendi yüreğini sundu tarif etti.

  Aşk: Aşk bir film karesinde takılı kalmaktır. Bazen de tuhaf bir cesaretle meydan okumaktır hayata. Her ilişki bir bahçeye benzer. Eğer yeşerip gelişmesi isteniyorsa, düzenli olarak su verilmelidir. Beklenmedik hava değişiklikleri kadar mevsimleri de dikkate alarak özel bakım gösterilmelidir. Yeni tohumlar ekilmeli ve yabani otlar ayıklanmalıdır.

  Tıpkı bunun gibi aşkın büyüsünü canlı tutmak için de mevsimlerini anlamalı ve aşkın kendine özgü ihtiyaçlarını doyurmalıyız.

  Zaman aşkın ve sevginin ne kadar büyük olduğunu anlayan tek yoldur. Yüreğinizden aşk, sevgi hiç ksik olmasın.

  -GÜL KARACA

   

  Gül Karaca 1975 yılında Samsun Alaçam ilçesinde doğdu.Eğitimini Alaçam'da tamamladı.Bir Yudum Sevgi adlı şiir kitabı ile Edebiyat düntyasına atıldı.Aşki sevgiyi hasreti okadar güzel anlatmıştıki ikinci şiir kitabı için Gündüz Kitabevi olarak teklif götürdük.Okurlardan gelen istek üzerine de işte elinizdeki kitap Gizemli Bakçe ortaya çıktı.Günümüzde ihtiyacımız olan sevgi ve hoşgörü en yalın ve en çarpıcı bir şekilde bu eserde göreceksiniz.Sevginin,karşışıksız,saf ve samimi duygu yoğunluğu içind olduğunu bu dizelerde hissedeceksiniz. İsyan, hayalkırıklığı ve pişmanlığı da bulacaksnınz. Ama bir kadın kolay kolay sevgiden vazgeçmez. Kısacası kendinizi bu nefis şiirde bulacaksınız.Gül Karaca'nın imzalı bir kitabını alarak gönlünüzün derinliklerinde saklayın. Yüreğine Sağlık Gül Karaca.

  -Ali Gündüz / Anayurt Gazetesi Yazarı

   

Gizemli Bahçe Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.