sadsad x
asdasd

Girişimciler ve Kobi'ler İçin İş Planı Yazma Kılavuzu

Kuraldışı Yayınevi
22,22 TL
17,78 TL
%20 indirim
Girişimciler ve Kobi'ler İçin İş Planı Yazma Kılavuzu Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9789752753259
Kapak: Ciltsiz
E. Aysan Doğaner
E. Aysan Doğaner
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Girişimciler ve Kobi'ler İçin İş Planı Yazma Kılavuzu Kısa Özet

    Toplum olarak yazmakla aramızın çok iyi olduğu söylenemez. Doğrusu girişimciler de yazmaktan uzak dururlar; yazmak zor, zahmetli, sıkıcı gelir. Oysa başta "iş planı" olmak üzere girişimciler tarafından yazılması gerekenler vardır. Çeşitli teşvik ve hibelerden yararlanmanın, uygun koşullarda kredi bulmanın yolu "iyi yazılmış bir iş planı"ndan geçtiği için girişimci eninde sonunda kalemi eline almak zorundadır. Ama ne yapacak, nasıl yazacak?

    Girişimcilik, finans, iş planı yazımı ve yönetim üzerine Kosger, Abigem, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşlarında eğitimler veren ve dolayısıyla her türlü girişimciyi yakından tanıyan E. Aysan Doğaner iş planı yazmayı kolaylaştıran bir kılavuz hazırladı; hazırlık aşamasından yazım aşamasına adım adım ilerleyen, örneklerle anlatımın kolaylaştırıldığı ve zenginleştirildiği bu kitabı okuduğunuzda, "İş planı yazmak bu kadar da kolay mıymış?" diyeceksiniz.

    Bu kitapla iş planının yeni bir girişimi doğru kurmanın ve karlı büyümenin yol haritası, akıllı bir pusulası olduğunu göreceksiniz. Böylece karanlıkta iz sürmekten kurtulurken hakkınız olan çeşitli hibe ve teşviklerden yararlanmanın da yollarını bulacaksınız.

Girişimciler ve Kobi'ler İçin İş Planı Yazma Kılavuzu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.