135,00 TL
108,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
27,00 TL
Genel İşletme Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786051331454
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Eyyüp Aktepe
Eyyüp Aktepe
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Genel İşletme Kısa Özet

    Küresel rekabetin tüm dünyada hükmünü kabul ettirmesi, artık işletmelerin sadece yerel pazarlarda, korunmuş gümrük duvarları arkasında, sınırlı sayıda rakiple rekabet ederek hayatını sürdürebileceği şartları ortadan kaldırmıştır. Her işletme, bir sonraki gün nasıl bir küresel rüzgarın etkisinde kalan iktisadi bir olayla karşı karşıya geleceğini bilememektedir. O hâlde her işletme, modern işletmeciliğin gerektireceği her faaliyeti eksiksiz yürütebilecek bilgi ve becerinin uygulayıcısı olmalıdır.

    Diğer taraftan, sosyoloji, hukuk, psikoloji gibi diğer sosyal bilim dallarının etkisinde olan işletmecilik, bir taraftan da teknolojik gelişimin inanılmaz şekilde ilerlemesi nedeniyle istatistiğin, matematiğin ve mühendisliğin etki alanına girmiştir. Artık işletmecilik bilgisi, küçük ayrıntıları gözden kaçırmayan genel bir bakış açısına ihtiyaç duymaktadır.

    Temel kavramları göz ardı etmeden modern işletmeciliğin gerektirdiği her konuya değinmeye çalışan bu kitap, temel işletme bilgisinin yanı sıra ilgili diğer konuları da kapsamaktadır.

  • 2. Hamur

Genel İşletme Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.