sadsad x
asdasd
20,37 TL
15,28 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
5,09 TL
Genç Kalma Sırları Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 492
ISBN: 9799759994081
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Michael F. Roizen
Michael F. Roizen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Genç Kalma Sırları Kısa Özet

  Neden 60 yaşındayken kendinizi 35 yaşındaymış gibi hissetmeyesiniz?
  Bugün binlerce insan beş yıl önce olduğundan daha gençler. Bu nasıl mümkün olabilir? Prof. Dr. Michael Roizen`in başarılı kitabı, yaşlanmayı tersine çevirmeyi sağlayan birtakım öneriler sayesinde, daha önce takvim yaşlarından çok daha yaşlı yaşayan insanlar, şimdi biyolojik yaşlarından yirmi dokuz yılı çıkardılar. İlk yayınlanışından bu yana, 10 milyondan fazla insan RealAge testine katıldı ve binlerce insan yaşamlarını değiştirdiği için Prof. Roizen`e teşekkür etti; kendilerini daha sağlıklı, daha genç ve daha enerjik yapan değişimleri yaratmalarını sağladığı için.

  Son birkaç yıldır, Prof. Roizen ve ekibindekiler, yaşlanma süreci konusunda çok daha fazla şey öğrendiler. Kitap, yakın zamanda elde edilen önemli tıbbi bulgulara, damarlarınızdaki iltihaplanmalar, stres azaltma, kronik hastalıklarla başa çıkma, hormon değişimi terapisi ve yaşlanmayı geciktirmek için başvurabileceğiniz diğer çeşitli yöntemlerle ilgili önemli yeni araştırmalara dayanıyor. Vitaminler ve besin tabletleriyle ilgili en son gelişmeler hakkında da bilgiler bulacaksınız; hangileri yaşlanmayı geciktirir, hangileri yaşlanmayı hızlandırır, belli ilaçları kullanıyorsanız hangilerinden uzak durmalısınız ve hangilerinden ne kadar kullanmalısınız? Roizen, size kendinizi daha yaşlı hissettiren hastalıkların yüzde 80`inin gelişimini geciktirebilmeniz ve hatta bazen önleyebilmeniz için işe yarayacak yetmişten fazla yöntem öneriyor. Örneğin, kahve veya doğru türde ve doğru miktarlarda yenen çikolata, damarlarınızı, eklemlerinizi ve hafızanızı koruyabilir ve iltihaplanmaları, damar tıkanıklıklarını engelleyebilir. Ama diğer yandan, yanlış türde ve gereğinden fazla ya da az yenen çikolata, gereksiz yaşlanmaya, enerji kaybına yol açabilir; çok fazla alınan A vitamini gibi. RealAge, her tercihin ve alışkanlığın yıl olarak karşılıklarını size söyleyerek, hayatınızı daha anlamlı, rahat, genç, sağlıklı ve enerjik kılacak tercihleri daha kolay yapmanızı sağlıyor.

  İstatistiklerden veya bulgulardan daha etkili bir diğer özellik, kitap boyunca sunulan gerçek hikayeler; RealAge programını izleyerek kendilerini biyolojik açıdan gençleştiren, daha mutlu ve daha sağlıklı hayatlar yaşayan insanların başarı hikayeleri! Bu kitapla, okurlar biyolojik yaşlarını tersine çevirerek kendilerini olduklarından daha genç hissedebilecek, daha genç görünebilecekler; çünkü öyle olabilecekler.
  RealAge Devrimi`ne katılın ve gençleşin!

 • 1. Hamur

Genç Kalma Sırları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.