sadsad x
asdasd

Geçmiş Yaşamlarınızı İyileştirmek

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 120
ISBN 9789756377420
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
18,52 TL %25
bkmkitap.com
Fiyatı
13,89 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Geçmiş Yaşamlarınızı İyileştirmek Kısa Özet

  Geçmiş Yaşam Hatıralarınızı İncelemek İçin Araştırmalara Dayalı Uygulamalar

  Dr. Roger Woolger karşılaştığı binlerce vakada, geçmiş yaşam terapisinin gizemli ve açıklanamayan semptomları iyileştirmedeki gücüne tanıklık etmiştir.

  Dr. Woolger'ın söylediği gibi, "Şimdiki yaşamın ötesindeki asıl neden iyileştirilince, tedavi imkansız denen birçok depresyon, fobi, anksiyete ve fiziksel hastalık kesin çözüme ulaştırılır." Dr. Woolger bu kitapta kendi geçmiş yaşam hatıralarınızı keşfetmeniz ve bugünkü sağlınızı ve mutluluğunuzu kesinlikle etkileyebilecek duygusal engelleri aşmak için güvenli ve etkili Derin Hafıza Prosesi yöntemini nasıl kullanabileceğinizi adım adım anlatıyor. Dr. Woolger'la birlikte;

  -Geçmiş yaşam travmalarının temel işaretlerini ve semptomlarını,

  -Geçmiş yaşam hatıralarından bugünkü yaşamınızın anlamına ilişkin kavrayışlar edinmeyi,

  -Dünyanın değişik yerlerindeki karma, reenkarnasyon ve geçmiş yaşam fenomeni üzerine vaka incelemelerini ve araştırmalarını,

  -Öfke, utanç, kendini eleştirme ve sınırlayıcı inançlardan kurtulmak için beş yönlendirmeli geçmiş yaşam regresyonu alıştırmasını keşfetmeye hazırlanın!

  "Kişisel ve spiritüel gelişimin büyük yolunda ilerleyen herkes, Roger Woolger'ın geçmiş yaşam terapisinin bilgece ve etkili yaklaşımından faydalanacaktır."

  İngiltere'nin önde gelen holistik eğitimcilerinden Dr. William Blomm

Geçmiş Yaşamlarınızı İyileştirmek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.