sadsad x
asdasd

Gayrimenkul Yatırımlarının Yönetimi

Beta Yayınevi

Cem Berk

49,50 TL
38,12 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
11,38 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Gayrimenkul Yatırımlarının Yönetimi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 222
ISBN: 9786053777021
Kapak: Ciltsiz
Cem Berk
Cem Berk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Gayrimenkul Yatırımlarının Yönetimi Kısa Özet

    Dr. Cem Berk, gayrimenkul finansmanı literatürüne *Gayrimenkul Yatırımlarının Yönetimi* başlıklı çalışmasıyla farklı bir boyutta katkıda bulunmaktadır. Ülkemizde olduğu kadar dünya literatüründe de gayrimenkul yatırımlarının yönetimi konusu fazla işlenmemiştir. Kaynak derleme boyutuyla olduğu kadar, varlıklara likidite kazandırılması özelliği ile desteklenen gayrimenkule yatırım boyutunun da kapsandığı bu çalışma kayda değer bölüm başlıklarıyla fark edilmektedir.

    Dr. Berk, çalışmasının amacını *finansman ile arazi va yapı tekniğinin temel özelliklerini birlikte inceleyerek, yapılan analiz ve sentez sonucu ortaya çıkan eseri, ilgili çevrelerin yararına sunmak* olarak belirlemiştir.

    Bu amacı gerçekleştirmek için ise, çalışma planında zevkle okunacak sekiz bölüme yer vermiştir. Gayrımenkulün ekonomideki yeri ve özellikleri, gayrımenkul pazarının özellikleri, gayrimenkule ilişkin yasal düzenlemeler, gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi, gayrimenkul işletmelerinin ve yatırımların finansmanında kullanılan kaynaklar ve bu kaynakların maliyeti, gayrimenkul yatırım projelerinin risk faktörleri, gayrimenkul portföyünün oluşturulması ve yönetimi, SPK düzenlemeleri ışığında mortgage, gayrimenkul değerleme yöntemleri, işte bu ayrıntılı eserin temel bölümleri olarak gözümüze çarpmaktadır. Bu konuda bilgi sahip olmak isteyen tüm okurların faydalanabileceği geniş kapsamlı bir kaynaktır.

Gayrimenkul Yatırımlarının Yönetimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.