sadsad x
asdasd

Fisher Price Köpekçiğin Eğlenceli Mikrofonu Türkçe

Fisher Price
59,99 TL
46,19 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
13,80 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Fisher Price Köpekçiğin Eğlenceli Mikrofonu Türkçe Hakkında Bilgiler
Türü: Fisher Price Oyuncakları
ISBN: 887961438628
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fisher Price Köpekçiğin Eğlenceli Mikrofonu Türkçe Kısa Özet

  Köpekçik ile birlikte sahneye bekleniyorsunuz!

  Fisher Price Eğlen ve Öğren Köpekçik'in Eğlenceli Mikrofonu ile dünya onların sahnesi! Çocuğunuz ister kendi şarkı söyleyip sesini kaydetsin, ister Köpekçik'le birlikte eğlenceli şarkılar ile yeni şeyler öğrensin. Bu havalı mikrofonla yeteneğini keşfedecek! Karaoke: Bizce havalı bir öğrenme yolu! Bebekler Köpekçik'in şarkılarına eşlik ederken, alfabe, 1'den 20'ye kadar sayma, renkler ve zıtlıklar hakkında bir çok yeni şey öğreniyor!

  Baş, omuzlar, dizler ve parmaklar... Renkli ve dans eden ışıklar ile sahnedeki heyecan artıyor :) Minik yıldızınız Köpekçik'in düğmesine basarak kendi sesini kaydedebiliyor! Farklı ses efektleri ve melodiler ekleyerek tekrar çalın! Havalı dans hareketlerini de bebeğinizden bekliyoruz! Hadi hazırlanın, küçük yıldızınızın şovu başlamak üzere.

  Gelişim ve oyun bir arada..

  Sayma ve Renkler: Miniğiniz ile Köpekçik, 1-20 arası sayıları birlikte sayarak şarkı söylerler! Eğlenceli şarkılarla ileri renkleri keşfeder, çünkü mikrofon şarkıya göre renk değiştirir! Alfabe ve Zıtlıklar: Köpekçik ile alfabe şarkısını söylemek çok eğlenceli! Çocuklar eşlik ettikleri şarkılar ile zıt kavramları öğrenmeye başlarlar! 2 farklı oyun modu! Kaydetme: Sesinizi kaydedin. Mikrofon, kaydedilen sesi, eğlenceli müzik ve efektler ekleyerek size tekrarlar.

  Özellikler:

  Birlikte Söyleme: Sayı sayma, renkler, alfabe, zıtlıklar ve vücudumuz hakkında eğitici ve eğlenceli şarkılar. Birlikte söyleyelim!

  Parlak ve renkli ışıklar ve eğlenceli şarkılar.

  Renkleri, alfabeyi, 1'den 20'ye kadar saymayı ve vücudun bölümlerini öğretir.

  2 adet AAA pille çalışır.

Fisher Price Köpekçiğin Eğlenceli Mikrofonu Türkçe Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.