sadsad x
asdasd

Fisher Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi

Fisher Price
399,99 TL
339,99 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
60,00 TL
Fisher Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi Hakkında Bilgiler
Türü: Fisher Price Oyuncakları
ISBN: 887961428506
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fisher Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi Ürün Açıklaması

  Fisher Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi ile bebekler eğlenceli dakikalar geçirecekler!

  20 dakika kadar müzik ve şarkılar çalar, bebeğinizle birlikte büyür! Bebeğiniz, Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi ile hem emekleme zamanında güçlenir, hem de ilk kelimeleri, renkleri ve daha fazlasını tanımaya başlar! İki farklı oyun modu bulunur;

  Bak ve Dinle: Yenidoğan bebekler için ideal olan bu mod, 20 dakikalık şarkı ve melodiler çalar.

  Keşfet ve Öğren: Bebek oyun minderine veya Köpekçiğin karnına hafifçe bastığında ilk kelimeler, eğlenceli sesler ve basit cümleler duyar. Etki-tepki ilişkisi ile tanışır.

  Köpekçik'in oyun minderine ya da karnına dokunan bebeğiniz, renkler, hayvanlar ve şekiller ile ilgili içeriklerle ödüllendirilir. Böylece el ve kollarını kullanmaya ve emeklemeye teşvik edilir. Yerleri değiştirilebilen altı oyuncak, güneşli bir ayna ve çıngıraklı uçurtma ile bebeğinizi sürekli meşgul eder. Mattaki hışırtılı zarf bebeğinizi dokunmaya teşvik eder. Köpekçik ile müziği ve öğrenme eğlencesini rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz! Burnu ışıklı Köpekçik'i ve onun oyun minderini mattan ayırarak yanınızda taşıyabilirsiniz.

  Oyun matının üzerinde bebeğin oynayabileceği hışırtılı bir zarf bulunur. Matın üzerine takılabilen 2 adet kemer ve bu kemerlerin üzerine takılıp çıkarılabilen 6 adet aktivite oyuncağı vardır: bulut çıngırak, elma dişlik, arılı dönen top, sayı ve şekilli çıngırak, güneşli bir ayna ve uçurtma çıngırak. Burnu ışıklı Köpekçik oyuncağı istenirse mata bağlanabilir.

  Bebeğiniz emekleme zamanında boyunlarını ve gövde kaslarını güçlendirmeye çalışırken yüksekteki oyuncaklara uzanıp dokundukça kol kaslarını güçlendirir. Aynı zamanda bebeğinizin; sebep-sonuç ilişkisini, işitsel algılarını, duyusal becerilerini, hayal güçlerini, merak ve keşfetme güdülerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

  Oyun matı çamaşır makinesinde yıkanabilir.

  3 x AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.

  Yaş: 0 - 3 yaş

  Kutu ölçüsü: 67,5 x 10 x 51 cm.

Fisher Price Köpekçik ve Arkadaşları Jimnastik Merkezi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.