sadsad x
asdasd

Fisher Price Lnl Akıllı Telefon Türkçe Fpr25

Fisher Price
239,90 TL
203,92 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
35,98 TL
Fisher Price Lnl Akıllı Telefon Türkçe Fpr25 Hakkında Bilgiler
Türü: Fisher Price Oyuncakları
ISBN: 887961615180
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fisher Price Lnl Akıllı Telefon Türkçe Fpr25 Ürün Açıklaması

  Dört interaktif "uygulama", sekiz farklı emoji, renkli ışıklar ve gerçekçi telefon sesleri ile minik teknoloji düşkünleri Eğlen ve Öğren® Akıllı Telefon'u çok sevecekler! Bu interaktif akıllı telefon eğlenceli aktivitelerle dolu: Bebeğiniz sevgili arkadaşı Köpekçik'i arayabilir, uygulama tuşlarına tıklayabilir, müzik listesini çalabilir, özel bir "sesli mesaj" bırakabilir... ve tekrar, tekrar ve tekrar dinleyebilir!
  Tüm eğlenceli ışıkları ve sesleri keşfedip akıllı telefonlarıyla taklit oyunu oynarken, aynı zamanda sayı saymayı, haftanın günlerini, farklı duyguları, selamlaşmaları ve sohbet etmeyi tanırlar! Oyun ve gelişim bir arada.
  Akademik: Şarkılar ve cümleler, haftanın günleri, duygular, sohbetler, selamlaşmalar ve sosyal ifadeleri öğretir. İletişim Becerileri: Çocuklar, cümleler ve şarkılarla telefonda karşılıklı konuşmayı öğrenirler.
  Erken Taklit oyunu: Gerçekçi bir telefon tasarımı ve eğlenceli sesler, çocuklara hayal gücünü, telefon görüşmesi yapmayı ve daha fazlasını taklit ederek öğrenmeye teşvik eder!
  Yaş:3+

Fisher Price Lnl Akıllı Telefon Türkçe Fpr25 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.