sadsad x
asdasd
16,00 TL
12,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
4,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Filistin'in Kırk Taşı Hakkında Bilgiler
Türü: Araştıma-İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 158
ISBN: 9786059889100
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Filistin'in Kırk Taşı Kısa Özet

  ''Söz uçar, yazı kalır'' demiş ya atalarımız, bir nokta da biz bırakalım ardımızda dedik. Dedik ve sarıldık kalemlere. Biz kim miyiz? Kırk kişilik kocaman bir aileyiz. Savunduğumuz gerçeklerimiz ve tüm samimiyetimizle kalbimizde taşıdığımız davamızdır hece hece satırlara dökülen.

  Filistin için aldık bu kez kalemleri elimize, kelimeleri kağıtlara değil, yüreklerimize batırdık; kanattık. Çünkü bitmeyen bir feryadın adıydı Filistin… İşgalin ve katliamın, terörün ve bağımsızlık mücadelesinin adıydı… Çünkü yıllardır akan kan durmak bilmedi, çünkü bütün dünya sustu; lal oldu dilleri, insanlık inatla tıkadı kulaklarını ve yapabildiği en güzel şeyi; *üç maymunu* oynadı. Elimizden gelen onları bir kez daha hatırlatmak, gözyaşları içinde dualar edebilmekti. Biz Filistin’i unutmadık, Kırklar Kulübü olarak bu duaları birlikte edelim, cânı gönülden her beraber *âmin* diyelim istedik…

  Farklı şehirlerden, farklı yaşlarda, farklı farklı hayatların senfonisiydi bu. Birbirini tanımayan ama kardeşçesine birbirine sarılmış kırk insan, kırk farklı yazı ile açıyor kapılarını sizlere. Hiçbir ayrım olmadan, yalnızca yüreğini ortaya koyan müstesna kişiliklerin oluşumudur 40'lar Kulübü.

  Sizler de bu aileden biri olabilir, ardınızda bu yalan dünyaya bir eser bırakabilirsiniz.

Filistin'in Kırk Taşı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.