sadsad x
asdasd

FETÖ'den Sonra Pusudaki Cemaatler

İleri Yayınları

Kaya Ataberk

24,00 TL
14,88 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
9,12 TL
FETÖ'den Sonra Pusudaki Cemaatler Hakkında Bilgiler
Türü: Kurum ve Örgüt Kitapları
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786059833660
Kapak: Ciltsiz
Kaya Ataberk
Kaya Ataberk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • FETÖ'den Sonra Pusudaki Cemaatler Kısa Özet

    Türkiye son bir buçuk yıl içinde Cumhuriyet tarihinin en önemli siyasal krizini yaşadı. Krizin merkezinde bir cemaat, *FETÖ* vardı… Önce siyasetten ticarete her alanda örgütlenerek bir *imparatorluğa* dönüşmüş, ardından da bir paralel devlet örgütlenmesiyle devlete el koymayı denemişti. 15 Temmuz 2016’dan bugüne Türkiye FETÖ’den önemli ölçüde temizlendi.

    Peki ya FETÖ’den sonra ne olacak? Tarikatlar ve cemaatler tehlikesi bitti mi? Yeni *FETÖ*ler ortaya çıkabilir mi? Aynı korkunç senaryo yeniden oynanmaya kalkılabilir mi? Türkiye şimdi *Pusudaki Cemaatler*i tartışıyor. Nakşibendiler, Nurcular, Menzil, İsmailağa, İskenderpaşa, Işıkçılar, Nesilciler, Kırkıncı Hocacılar, Aczmendiler ve diğerleri… Kaya Ataberk *Pusudaki Cemaatler*de hem tarikatların, cemaatlerin tarihini ele alıyor, hem de Türkiye’de yarattıkları güncel tehdidin boyutlarını inceliyor.

    *Pusudaki Cemaatler* sadece bilgilendirici bir kitap değil, aynı zamanda uyarıcı bir kitap. *Pusudaki Cemaatler*in önemi burada: *Yeni FETÖ*leri engellemek, her şeyden önce onları tanımakla mümkün. Atatürkçü, ulusalcı, Türk milliyetçisi, vatansever okurlar kapıdaki tehlikeyi tanımak adına *Pusudaki Cemaatler*de çok şey bulacaklar.

FETÖ'den Sonra Pusudaki Cemaatler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.