Fen Bilimleri Kitapları

Filtreler

Sıralama seçin
185,00 TL
166,50 TL

Prof. Dr. Necip Kocayusufpaşaoğlu İçin Armağan Seçkin Yayıncılık
Rona Serozan,Mustafa Dural,Abdülkadir Arpacı,Atill

129,90 TL
116,91 TL
99,00 TL
89,10 TL
53,90 TL
48,51 TL

Nüfus Davaları Seçkin Yayıncılık
Canan Ruhi,Ahmet Cemal Ruhi

215,00 TL
193,50 TL
Toplam 69 ürün görüntüleniyor.

Fen bilimleri kitapları kategorisi, avukatlık ve hukuk üzerine yazılmış kitapları bulunduruyor. Avukatlık mesleğini icra eden veya edecek olan bireylere yardımcı oluyor. Hukuka dair birçok alt başlık ile ilgili bilgiye ulaşılabilecek bu kitaplar, Seçkin Yayıncılık tarafından ulaştırılıyor.

Mesleği hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak isteyenlerin yanı sıra, bu alanlara ilgi duyan ve bilgi edinmek isteyen kişiler için oldukça cazip bir kategori oluyor. Bu konular ile ilgili kendini geliştirmek isteyen veya konuların içinde olan her bireye hitap edecek kitaplar bir arada aynı çatı altında buluşuyor. Kaliteli baskısı ve deneyimli yazarlarıyla fen bilimleri kitapları sizleri bekliyor.

Fen Bilimleri Kitapları Kategorisinde Yer Alan Kitaplar

Banka kartları ve kredi kartları, bankacılık düzenine karşı işlenen suçlar, A dan Z ye bankacılık üzerine işlenen suçlar cilt 1 ve cilt 2 kitapları, banka kartları mevzuatı ve uygulaması kitapları, bu kategoride yer alıyor. Bankacılık üzerine kanunların yer aldığı kitapların yanında, hukukun diğer dallarına ilişkin kitaplar da fen bilimleri kitapları arasında yer alıyor.

Avukatlık meslek kuralları, ücreti, hukuku ve yasası kitapları, bu mesleğe ilişkin kitaplar olarak kategoride bulunuyor. Kamu hukuku, anayasa hukuku, nafaka hukuku, kadına yönelik şiddet, seçim hukuku üzerine bilgi edinilebilecek çok sayıda kitaba bu kategori başlığı altında erişilebiliyor.

Fen Bilimleri Kitapları BKM Kitap Farkıyla

Mesleği hukuk alanında bulunan veya hukuka ilgi duyan bireylere hitap edecek yayınların yer aldığı fen bilimleri kitapları kategorisi, BKM Kitap'ta. Uygun fiyat seçenekleri, güvenli ödeme yöntemi ve hızlı kargo imkanlarıyla, istediğiniz kitabı rahatlıkla sipariş edilebilirsiniz.

Telefon veya mobil yollarla da siparişinizi verebilirsiniz. E-destek hattı üzerinden sorularınızı iletebilir, yardım alabilirsiniz. İhtiyacınız olan kitabı hemen şimdi sipariş verin.

x
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.