sadsad x
asdasd

Faber-Castell Grip Iı 1345 0.5Mm Versatil Uçlu Kalem Yeşil

Faber-Castell
107,90 TL
70,14 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
37,76 TL
Faber-Castell Grip Iı 1345 0.5Mm Versatil Uçlu Kalem Yeşil Hakkında Bilgiler
Türü: Versatil Uçlu Kalemler
ISBN: 4005401345633
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Faber-Castell Grip Iı 1345 0.5Mm Versatil Uçlu Kalem Yeşil Ürün Açıklaması

  Çevirince ortaya çıkan ekstra silgi
  Yumuşak yazmayı sağlayan ve minin kırılmasını önleyen yaylı metal uç kısım
  Kauçuk kılıf ile rahat ve ergonomik tutuş

  Kalem denince akla gelen Faber Castell, Faber-Castell Grip II 1345 Versatil serisi ile yazma keyfinizi arttırır. Kalem, yumuşak yazma ve kolay tutuş özelliği ile özellikle öğrencilerin uzun notlar tutabilmesi için idealdir. Tasarımında ele kolay oturması, parmakları acıtmaması ve dayanıklılığa önem verilmesi nedeniyle, ofis ve iş yerlerinde her daim elinizin altında bulunacak; çizim ve yazılarınızda işlevsel bir kaleme sahip olmanızı sağlayacaktır.

  Zarif ve Kullanışlı Tasarım

  Faber-Castell Grip II 1345 Versatil, dikkat çeken özgün lila rengi ve ince uzun yapısıyla kibar ve şık bir görünümdedir. Kullanan kişinin elinde oldukça zarif durması nedeniyle ofis ve iş yerlerinde de sıkça tercih edilmektedir. Sahip olduğu estetik görünüm nedeniyle, özel günlerde sevdiklerinizi sevindirmek için de güzel bir hediye seçeneği sunacaktır.
  Kalemin ince uzun görünümü kaleme şık bir görünüm vermekle birlikte kullanımını da kolaylaştırmaktadır. Kalın ve eli yoran kalemlerin aksine, elin hareketini engellemeyerek kullanım kolaylığı sağlar. Parmaklarınızın arasında tam olarak kavranabilir.
  Faber-Castell Grip II 1345 Versatil, kalemliklere ve ceplere rahatça sığar. Ceket ceplerinde taşındığında kıyafette potluğa sebep olmaz. Bu nedenle çalışanlar ve öğrencilerin her an yanında taşıması için mükemmeldir.
  Yaylı uç kısmı ve 0.5 uç kalınlığı, uçların çabuk kırılmasını engeller. Yumuşak yazan bir kalem olduğu için hızlıca not alabilmenize olanak verir. El kaslarınızı zorlamaz ve yazılarınızdan alacağınız verimi yükseltir.
  Faber-Castell Grip II 1345 Versatil, kalemin arka kısmında bulunan silgi ile silgi ve kaleminizi bir arada, cebinizde tutabilmenizi sağlar. Çevirince ortaya çıkan ekstra silgi, saklanıp ortaya çıkabilen özelliği sayesinde silginizin kırılmasını veya kirlenmesini engeller.

  Parmaklarınızı Acıtmayan Tutuş

  Kalem, gövde bölgesinde kauçuk kılıf ile üretilmiştir. Kalemin tam tutma bölgesinde yer alan kılıf, parmaklarınızı kalın plastikten korur. Sert plastiğin eliniz hareket ettikçe parmaklarınıza uyguladığı baskıyı azaltır ve ergonomik kullanım sunar.

  Kalem, yaylı metal uç parçasına sahiptir. Metal parça, kullanılmayan anlarda içeri girerek kalem ucunun kırılmasını önler. Böylece uzun süreli, dayanıklı kullanım sağlar.

  Not Almak İçin İdeal 0.5 mm Uç Kalınlığı

  Faber-Castell Grip II 1345 Versatil, 0.5 mm uç ile kullanılabilmektedir. Yazı yazmak için en uygun uç kalınlığı olan 0.5 mm, Grip II 1345 Versatil kalemin kullanışlı yönünü ön plana çıkarmaktadır.

  Yılların Deneyim ve Kalitesi

  Faber Castell, 1700'lü yıllardan beri dünyanın en eski kalem ve yazım gereçleri firmasıdır. Nesilden nesle aktarılarak büyüyen deneyim, Faber Castell kalemlerindeki kusursuzluğu ve kaliteyi sağlamaktadır. Markanın şu anda dünyada 10 ülkeyi aşkın bölgede 14 farklı üretim tesisi ve 7000'i aşkın çalışanı bulunmaktadır. Faber Castell, üretim sürecinde kalemin ana maddesi olan ağaçların korunmasına ve sürdürülebilirliğin sağlanmasına oldukça özen göstermektedir. Her yıl kendi fidanlığında iki milyonun üzerinde ağacın yetişmesini sağlayan firma, dünyanın akciğerleri olarak bilinen Amazon ormanlarının korunması ve geliştirilmesi için düzenli olarak maddi ve manevi destek sağlamaktadır. Bu yönüyle çevre ve tüketici dostu olan Faber Castell, binlerce asırlık deneyimin verdiği profesyonellikle ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Birleşmiş Milletler'in 'Küresel İlkeler Sözleşmesi'ni imzalayan Castell, 2008 yılında Doğal Hayatı Koruma Vakfı tarafından 'yılın eko-yönetici' seçilmiştir.

  İster Okulda İster Ofiste

  Faber-Castell Grip II 1345 Versatil, parmakları desteklemesi, ince ve kolay kavranır olması, şık görünümü sayesinde ihtiyacınız olan her an yardımınıza koşacaktır. Yumuşak yazmayı sağlayan hareketli uç kısım, uzun notlar tutarken öğrencilere avantaj sağlayacak; zarif görünümü ise çalışanların ofislerini süsleyecektir. üst kısmı çevirince ortaya çıkan ekstra silgi, kaleminiz ile bir arada; hemen yanı başınızda bulunacaktır..

Faber-Castell Grip Iı 1345 0.5Mm Versatil Uçlu Kalem Yeşil Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.