sadsad x
asdasd

Faber-Castell Bicolor Boya Kalemi 24lü - 48 Renk

Faber-Castell
55,00 TL
30,25 TL
%45 indirim
Faber-Castell Bicolor Boya Kalemi 24lü - 48 Renk Hakkında Bilgiler
Türü: Kuru Boyalar
ISBN: 7891360595137
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Faber-Castell Bicolor Boya Kalemi 24lü - 48 Renk Kısa Özet

  Çocukların mental ve fiziksel gelişiminde önemli olan resim yapma ve boyama aktiviteleri için ideal bir seçenek sunan Faber-Castell Bicolor boya kalemi 48 renk; canlı, parlak ve dağılmayan renkleriyle dikkat çekiyor. Kaliteli malzemeden üretilmiş olan boya kalemlerinden her biri, önde ve arkada bulunan çift ucu sayesinde renk seçeneklerini çoğaltıyor ve pratik bir kullanım sunuyor. Uluslararası kalite standartlarına uygun bir üretim prosesinden geçerek üretilen 24’lü boya kalemi, çocuklarının sağlığı ve gelişimi konusunda hassas olan ebeveynler için öncelikli tercih oluyor.

  Capcanlı ve Dağılmayan Renkler

  48 farklı renk sunan 24 adet çift uçlu boya kaleminden oluşan ürün, çocukların hayal dünyasını ortaya koyacakları tüm ara tonları içeriyor.
  Parlak ve canlı renge sahip kalemler, çocukların el ve göz koordinasyonunu artıran beceriler geliştirmesine yardımcı oluyor.
  Örtücülüğü yüksek olan renkler zamanla kâğıt üzerinde dağılma yapmıyor.
  Farklı kalemlerin bir arada kullanılmasıyla elde edilen renk karışımları zengin çeşitlemeler yapma imkanı veriyor.
  Yumuşak mineye sahip çift uçlu boya kalemleri, çocukların rahatça boyama yapmasına olanak tanıyor. Kalemlerin kolay açılır olması kullanım avantajı sağlıyor.
  Sanayi amaçlı olarak yetiştirilen FSC sertifikasına sahip plantasyon ormanlarından elde edilen ekolojik boya kalemleri, çevresel kaynakları koruyor.
  Şık ve Ekolojik

  Ambalaj Tipi: Karton Kutu
  Adet: 24 Adet Çift Uçlu Boya Kalemi
  Ekolojik Özellik: Var
  Yazım Gereçlerinde Güvenilir Marka

  2011’de 250. kuruluş yıl dönümünü kutlayan başarılı kalem ve yazım gereçleri üreticisi Faber-Castell, 10 ülkede bulunan 14 üretim tesisinde yenilikçi, yaratıcı ve sağlıklı kırtasiye malzemeleri üretiyor. Geniş ürün yelpazesini 120’den fazla ülkedeki kullanıcısına sunan firma, daima en iyi kalitede üretim ve satış hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürüyor.

  Çocuğunuz için rahat ve sağlıklı kullanım sunan, çok sayıda parlak ve canlı renge sahip kaliteli malzemeden üretilmiş bir boya setine ihtiyacınız varsa Faber-Castell Bicolor boya kalemi 48 renk, gereksiniminizi fazlasıyla karşılamayı vadediyor.

Faber-Castell Bicolor Boya Kalemi 24lü - 48 Renk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.