sadsad x
asdasd

Ezandan Darağacına Menderes

Çıra Yayınları

Ömer Naci Yılmaz

14,00 TL
9,10 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
4,90 TL
Ezandan Darağacına Menderes Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786059853286
Kapak: Ciltsiz
Ömer Naci Yılmaz
Ömer Naci Yılmaz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ezandan Darağacına Menderes Kısa Özet

    Toplumumuzu derinden etkileyen, tarihimizde derin izler bırakan bazı olaylar vardır ki kültür bakiyemiz olan, milletlerin kadim hafızası sayılan kitaplarımızda varlıklarını devam ettirir. Bu olaylara ilgili bazı gizli kalmış, bilinmeyen yönler vardır ki yaşayan hazinelerimiz kabul edilen insan dimağlarına saklı kalmıştır. Yok olmaya mahkum bu saklı bilgilerin kıymetleri, açığa çıktıkları zaman kendini gösterir.

    "Ezandan Darağacına Menderes adlı eserimizde 27 Mayıs 1960 ihtilali gibi milletimizin hafızasında derin izler bırakan, sonu cinayet diyebileceğimiz ölümlerle biten elim hadiseler, dönemin tanıklarının dilinden anlatılmakdır. Türk siyasetinin ve basının önemli, herkesçe tanınan simaları ile yaptığımız mülakatlarda, onların samimi üslubu ile yakın siyasi tarihimizin bilinmeyen yönleri yine onların ağzından aktarılmaya çalışılmıştır.

    Elinizdeki eser,sadece 27 Mayıs 1960 ihtilaline değil aynı zamanda 1950-1960 yılları arasında yaşanan siyasi ve sosyal gelişmelere ışık tutma amacına da hizmet etmektedir.

Ezandan Darağacına Menderes Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.