sadsad x
asdasd

Evlilikte Pozitif İletişim

Hayykitap
15,74
10,07
%36 indirim
Evlilikte Pozitif İletişim Hakkında Bilgiler
Türü: Kadın - Erkek İlişki Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9789752477025
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Şeyda Betül Kılıç
Şeyda Betül Kılıç
Devamı
Kampanya

Evlilikte Pozitif İletişim Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Evlilikte Pozitif İletişim Kısa Özet

  Yalın, kendin olmaktan vazgeçmenin adı beraberliktir. Şüphesiz bu dünyadaki en kutsal beraberlik de evliliktir. Evlilik, bugünün mutsuzluklarına karşı birlikte direniştir. Eşinin gözündeki yaşı kalbinde hissetmektir. BİZ olmanın BEN olmaya galip geldiği, benliğinden sıyrılma makamıdır evlilik.

  Boşanmaların arttığı ve boşanma nedenlerinin çeşitlendiği günümüzde, evlilik bir sanat, evlenmek değil evli kalmak alkışlanan bir meziyet artık. Evliliğin ömrünü ise pozitif iletişim ve diyalog zenginliği belirliyor.

  Eşler arası tartışmalar, yanlış anlaşılmalar, uzaklaşmalar, ayrı odalarda uyumalar ve dahi somut ve sanal aldatmalar, evlilikte yaralar açmaya devam ediyor. Bence bu yaraların da merhemi pozitif iletişim...

  Bu kitapta evlilik beklentileri olan ilgi, saygı, güven ve duygusal davranışları nasıl hayata geçireceğimize değiniyorum. Örneğin; kıskançlığı çözmek için güven vermek önemlidir. Evlilikte altın değer olan iletişim değeri, çiftlere anlamlı bir yaşam yolculuğu sunar. Çalışmamda eşler arası iletişime özellikle vurgu yaptım. Evlilik sorunlarını tespit ederken bu sorunlara kolay ve kalıcı çözümler sundum.

  Her değişim, değişmek isteyenleri bekler. Ve unutmayın, sorunsuz değil sorunlara rağmen etkin birlikteliği seçenlere evlilik bir armağandır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.