sadsad x
asdasd
18,06 TL
13,55 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
4,52 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Evliliğim Harika Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 130
ISBN: 9786059825146
Kapak: Ciltsiz
Gizel Hazan
Gizel Hazan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Evliliğim Harika Kısa Özet

    Aile ortamının mutlu ve neşeli olması, yaşamın her konusunu etkiler. Evliliğim Harika kitabım, yeni evlenen her çiftin veya yıllardır evli olan herkesin, yaşamlarının sonuna kadar (50 yıldan fazla olabilir) mutlu, neşeli, sağlıklı, keyifli bir aile ortamında yaşamaları, çocuk büyütüyorlarsa, mutlu bir ortamda çocuk büyütmeleri için yazılmıştır.

    Kitabımda "Mutlu Evlilik" konusu sosyolojik, psikolojik, fizyolojik ve kişisel gelişim açılarından incelenmiş, 55 yıl ve 35 yıl devam eden evliliklerden püf noktaları alınmıştır. Sosyolojik olarak kişilerin birbirine davranışları, psikolojik açıdan eşlerin iç dünyalarının aydınlatılması, fizyolojik olarak kendilerini mutlu ve sağlıklı tutabilmeleri ve kişisel gelişim konularıyla, hem eşiyle doğru ilişkiler kurabilmesi, hem de yeni nesilleri özgüvenli yetiştirmeleri için pek çok değişik bilgileri kitabımda bulabilirsiniz.

    Kitabımdaki bilgilerin eşler tarafından ayrı ayrı uygulanmasıyla, günümüzde artan boşanma oranında büyük bir düşme olacağına, eşlerin mutlu, sağlıklı, neşeli aile ortamları kuracağına inanıyorum.

Evliliğim Harika Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.