sadsad x
asdasd

Evde ve Okulda Başarılı Eğitimin Sırları

Nesil Yayınları

Ali Erkan Kavaklı

12,04 TL
8,43 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
3,61 TL
Evde ve Okulda Başarılı Eğitimin Sırları Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 270
ISBN: 9799756401711
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2014
Ali Erkan Kavaklı
Ali Erkan Kavaklı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Evde ve Okulda Başarılı Eğitimin Sırları Kısa Özet

  Eğitim, ciddi bir iştir. Çocukları seven ve onları iyi yetiştirmek isteyen insanların eğitim metotlarını, çocuk psikolojisini, çocuktaki beyin ve ruh gelişimini bilmesi gerekir. Başarısız çocuk yoktur, yetenekleri keşfedilmemiş ve geliştirilmemiş çocuk vardır. Evde ve okulda çocuklara başarısızlığı değil, başarıyı öğretmeliyiz. Her çocuğun mutlaka bir alanda yeteneği vardır. Bu yeteneğin keşfedilip geliştirilmesi, ailenin ve öğretmenlerin en önemli görevidir.

  Anne-baba olarak, millet olarak çocuklarımızı çok seviyoruz ve onların üzerine titriyor, en iyi okullarda okusunlar, en iyi öğretmenlerden ders alsınlar, hayata en iyi şekilde hazırlansınlar, iyi bir insan olsunlar istiyoruz. Çoğumuz, "Biz sıkıntı çektik, onlar bari ezilmesin; alınları açık, başları dik yaşasınlar" düşüncesindeyiz.

  Bu kitapta çocuk eğitiminde uymamız gereken kurallara ve başarılı eğitim sistemlerine genişçe yer verildi. Çocuğumuzu hayata, daha donanımlı, daha becerikli, aktif ve sorumlu nasıl hazırlayabiliriz, bunun ipuçları sunuldu.

  Unutmayalım, çocuklarımızı daha çok sevmek, onlarla daha çok ilgilenmek, onlara daha çok zaman ayırmak, daha fazla değer vermek zorundayız. Onlar bizim en iyi dost olduğumuzu bilir ve bize sonsuz güvenirler. Eğitim metotlarını iyi bilir ve uygularsak, bu güven, bizi çocuk eğitiminde başarıya götürür.

 • 2. Hamur

Evde ve Okulda Başarılı Eğitimin Sırları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.