sadsad x
asdasd

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

Varlık Yayınları

Stephen R. Covey

41,00 TL
20,50 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
20,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası Kitapları
Sayfa Sayısı: 431
ISBN: 9789754344431
Kapak: Ciltsiz
Stephen R. Covey
Stephen R. Covey
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı Kısa Özet

  Kişisel, mesleki ve aileyi sorunların çözümünde ilke merkezli bir yaklaşım benimseyen Stephen R. Covey, insan onuruna yaraşır, dürüst, uyumlu, huzurlu ve başarılı bir yaşam için edinilmesi gereken alışkanlıkları belirliyor. Yirmi beş milyonu aşan satışıyla kendi alanında vazgeçilmez bir başvuru kaynağı haline gelen bu eser, günümüz dünyasında gerekli olan bilgelik ve güce ulaşmanın yollarını gösteriyor.

  "Kurumsal yönetim ve insanlar alanında araştırma yapanların pek azı birinci! ilkeler üzerinde Stephen Covey kadar düşünülmüştür. Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı bize bir 'nasıl yapılmalı' rehberinden çok, bir 'fırsat' sunuyor. Kendimizi ve başkalarının üzerindeki etkimizi keşfederken Dr. Covey'nin derin kavrayışından yararlanma fırsatını buluyoruz. Yaşamınızı değiştirebilecek harika bir kitap..."

  -Tom Peters (Mükemmel' Arayış kitabının yazarı)

  "Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı'nı Türk okurlarına kazandırmış olduğunuz için sizleri kutluyorum. Yaşantı merkezini doğru ilkelere kavuşturmanın, bütün insanlık için şaşmaz bir hedef olmasını diliyorum..." 25.11.1996

  -Can Kıraç (Yönetici ve yazar)

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.