sadsad x
asdasd

Eskimolar Bebeklerini Nasıl Sıcak Tutar?

Paloma Yayınevi
24,00
18,72
%22 indirim
Eskimolar Bebeklerini Nasıl Sıcak Tutar? Hakkında Bilgiler
Türü: Annelik ve Çocuk Bakımı Kitapları
Sayfa Sayısı: 248
ISBN: 9786058481220
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Mei-Ling Hopgood
Mei-Ling Hopgood
Devamı
Kampanya

Eskimolar Bebeklerini Nasıl Sıcak Tutar? Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Eskimolar Bebeklerini Nasıl Sıcak Tutar? Kısa Özet

  Nelerin yapılması ve nelerin yapılmaması gerektiği konusunda herkesin kendine has görüşleri olsa da, iyi ebeveyn olmak çok evrensel bir kaygıdır. İnanç, din ve kültürlerdeki büyük farklılıklarına rağmen, çoğu toplumda anne babalar ve bakıcılar ortak bir isteği paylaşır: Yaşadıkları gerçeğin içinde gelişip başarıya ulaşabilecek çocuklar yetiştirmek.

  Hiçbir kültür ebeveynlik konusunda her bakımdan en iyi olduğunu iddia edemez; her birinin tartışmaya katkı sağlayacak bilgelikleri vardır. Çinlilerin tuvalet eğitimine ne kadar erken yaşta başladığını, Fransızların çocuklarıyla yemek üzerine nasıl konuştuklarını, Lübnanlı-Amerikalı geniş ailelerin çocuklarına metodik olarak birbirlerine bağlı ve karşılıklı sorumlu hissetmeyi nasıl öğrettiklerini okuyunca, çocuk yetiştirme konusundaki bakış açınızı genişletebilir, bilgi ve alışkanlıklarınızı sorgulayabilirsiniz. Çocuk yetiştirmenin tek bir mükemmel yolu olduğu düşüncesinde ısrar edip kendimizi kapamak yerine bebeğimizi uyutmanın, taşımanın, beslemenin birden fazla iyi yolu olduğunu bilmek bizi rahatlatabilir.

  "Hopgood’un kitabı araştırma, gözlem, röportaj ve kişisel deneyimin güzel bir karışımı… Ebeveynlik giderek küreselleşmesine rağmen varlığını koruyan ve genel kanılara ters düşen birçok çocuk yetiştirme yöntemine okurlar gülecek, hayret edecek ve derinlemesine düşünecek.*

  - Publishers Weekly

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.