sadsad x
asdasd
14,95 TL
10,47 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
4,49 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Endişeyi Bırak Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786059734073
Kapak: Ciltsiz
B. Cengiz Bahar
B. Cengiz Bahar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Endişeyi Bırak Kısa Özet

  Birçok zaman sorunların çözümü konusunda ihtiyacımız olan tek şeyin para olduğunu düşünürüz. Para, birçok sorunda bizim için bir kurtarıcı olabilir ve sinirlerimizi yatıştırabilir. Ne var ki sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürecinde doğru kararlar vermek ve bunları uygulamak, paradan çok daha işe yaramaktadır. Tek sorun para olsaydı yüksek gelir sahibi olan kişilerin sorunsuz ve mutlu bir hayat yaşamaları gerekirdi. Durum hiç de öyle gözükmüyor değil mi?
  "Endişeyi Bırak Hayattan Keyif Almaya Bak" ile mevcut şartlarımızla endişeyi hayatımızdan uzaklaştırarak yaşantımızı daha kaliteli hale getirmenin basit yollarına yer veriliyor. Evlilik sorunları, çocuk yetiştirme, boşanma süreci, bedensel ve zihinsel sağlığı koruma gibi önem arz eden konularda basit ve etkili tavsiyeler içermekte. Aynı zamanda, günümüz yaşantısı içerisinde iyi bir iletişimci ve iyimser bir bakış açısına sahip olmanın ne gibi yararlar sağladığına dikkat çektik.

  Kitaptaki başlıklar Yaşam Koçlarına en çok sorulan sorular ve ihtiyaç duyulan konular üzerine oluşturulmuştur. Kitap aynı zamanda sizin yaşam koçunuz olacaktır.

  Mevcut şartlarınızla yapacağınız basit değişiklikler ve kitaptaki uygulamaları hayatınıza geçirerek şahit olacağınız mucizelere inanamayacaksınız.

Endişeyi Bırak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.