sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

Elif Şafak Kitapları Listesi

Elif Şafak, 25 Ekim 1971 yılında Fransa’da doğmuştur. Elif Şafak’ın doğduğu süre zarfında babası eğitimine devam etmektedir. Fakat Elif Şafak doğduktan kısa bir süre sonra anne ve babasının boşanması sonucu annesinin ismini kendisine soy isim olarak aldı ve bunu kullanmaya devam etti. Uluslar arası ilişkiler bölümünden mezun olan Elif Şafak, doktorasını Siyaset Bilimi üzerine tamamladı. Okuduğu bölümler ve öğrenim hayatının yazarlık ile uzaktan yakından ilgisi olmayan yazarımız sadece yüksek lisans tezini hazırlarken kendisine İslamiyet, kadın ve mistisizm’i konu edindi. Hazırladığı bu tez sayesinde de Sosyal Bilimler Derneği tarafından ödül almayı hak etti. Elif Şafak kitapları uzun zamandır çıktığı ilk an itibari ile büyük ses getiren kitaplar arasında yer alıyor.

 

Elif Şafak’ın Günümüzde Yayınlanan Kitapları

 Elif Şafak kitapları Türkiye’de fazla ilgi gören kitaplar arasında yer almaktadır. Özellikle Aşk romanı ile çok kısa bir süre içerisinde Türkiye’de Türk Edebiyat tarihinin en çok satan edebi eseri unvanını kazanmış bulunmaktadır. Elif Şafak kitapları için sitemizi ziyaret edebilir ve sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Birkaç tanesini bizler bilgi sahibi olmanız açısından sizlerle paylaşacağız.

 

  • Kitapları hakkında bilgi vermeye tabii ki Elif Şafak denilince özdeşleşen “Aşk” Kitabı ile başlayacağız. Bu kitabı her gören okumadan önce tamamen sevgiliye duyulan aşk olarak düşünmektedir. Fakat yazarımız kitabında sevgiliye duyulan aşktan değil, Allaha duyulan aşkı konu almış ve işlemiştir. Kullandığı dil ve anlattığı öykü itibari ile yazarımıza ödül aldıran bir kitap haline gelmiştir.
  • Son çıkardığı kitaplarından birisi olan “Havva’nın Üç Kızı” kitabı herkes tarafından merak edilen ve talep gören kitapları arasında yerini aldı. Bu kitapta yine inancın, inançsızlığın, arayışların ve daha fazlasının kitabı diyebiliriz.
Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.