sadsad x
asdasd

Eğitim Tarihimizde Mükafat Belgeleri (1869 - 1950)

Bahçeşehir Üniversitesi Yayınları
138,89 TL
108,33 TL
%22 indirim
Eğitim Tarihimizde Mükafat Belgeleri (1869 - 1950) Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9786055461294
Kapak: Ciltli
Haluk Perk
Haluk Perk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Eğitim Tarihimizde Mükafat Belgeleri (1869 - 1950) Kısa Özet

    Kitabın yazarı Haluk Perk yüksek lisans yapmış hukukçudur. Kendi adına Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı özel müze sahibidir. Vaktinin büyük kısmını koleksiyon oluşturmaya ve bunların yayınını yapmak için harcamaktadır. Yaptığı yayınlarında genellikle koleksiyon tanıtımı çerçevesinde ülkemizde daha evvel üzerinde çalışılmamış konulardan seçmektedir. Bu sayede ülkemiz kültürü ve tarihinin bilinmeyen ayrıntılarını belgeleyerek ilgililerin hizmetine sunma amacı taşımaktadır.

    Yayınlanan koleksiyon sahibi de yazarın kızı Tuliya Perk'e aittir. Aile katkısı olmadan koleksiyon yapılamayacağının bir delilidir kızının koleksiyonculuğu. Yayınlanan koleksiyon ve ilgili bilgiler şimdiye kadar bu kapsamda çalışmamış bir konudur.

    Halen başarılı öğrencilere verilen ödüllendirme uygulamasının ilk örnekleridir yayınlananlar. Hem sistem hakkındaki bilgilerle hem de bol görsellerle Osmanlının eğitimde yaptığı modernleşmeyle birlikte mektepli sisteme geçişinde başlayan ve öğrencilerin çalışmasını teşvike yönelik ödüllendirmeler okurlar ile araştırmacıların ilgisini çekeceğini ummaktayız.

Eğitim Tarihimizde Mükafat Belgeleri (1869 - 1950) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.