Okula Yardımcı Kitaplar

Eğitim Okula Yardımcı Kitaplar

Filtreler

Sıralama seçin
34,00 TL
21,76 TL

Birebir Matematik 5; Ortaokul 5.Sınıf (Cd'li) Yıldız Yayınları
Gonca İmançlı,Musa İmançlı,Osman İmançlı

21,00 TL

5. Sınıf Tüm Dersler Etkinlik Kitabı Beyaztahta Yayınları
Ali Yeşilyurt,Tuba Abbasoğlu,Halide Kazan,Hümeyra

19,50 TL

4. Sınıf Tüm Dersler Etkinlik Kitabı; VCD İlaveli Beyaztahta Yayınları
Ali Yeşilyurt,Tuba Abbasoğlu,Halide Kazan,Hümeyra

19,50 TL

3. Sınıf Tüm Dersler Etkinlik Kitabı; VCD İlaveli Beyaztahta Yayınları
Ali Yeşilyurt,Tuncay Demirhan,Bilal Gezer,Tuba Abb

17,00 TL

İktisat Soru Bankası Derya Kitabevi
Rahmi Yamak,Kenan Çelik,Bayram Güngör,Yakup Küçükk

22,50 TL
Toplam 11825 ürün görüntüleniyor.

Günümüzde eğitim ve öğrenim sadece okullarda gerçekleşmemektedir. Okulları destekleyici kurslar, çalışmalar ve en başta da kitaplar ile öğrenime katkı sağlanmaktadır.

Okullarımızda bir öğretmenin her öğrenci ile yakinen ilgilenmesi her zaman mümkün olmamaktadır. Kalabalık sınıflarda da çocukların dersleri yeteri kadar anlaması konusunda sorunlar yaşanmaktadır. Tüm bu olumsuz durumların giderilmesi için en uygun araçlardan biri de okula yardımcı kitaplardır.

Okula Yardımcı Kaynak Kitaplar

Öğrencilerimizin okullarındaki başarıları arttırmalarına katkı sağlayan okula yardımcı kitaplar ile aynı zamanda sözel ve sayısal becerileri de gelişir. Bu kitaplar ile zorlandıkları konuları daha rahat öğrenerek başarı performansları artar.

Okula yardımcı kitaplar öğrencileri geliştiren bir araçtır. Öğrencilerin eksik oldu konuları en kolay şekle tamamlamasını sağlar. Konuyu öğrenme, test yeteneklerini geliştirme gibi becerilerin kazanıldığı okula yardımcı kitaplar her yaştan öğrencinin her dönemde kendini desteklemesi için sahip olması gereken kitaplar kategorisinde yer almaktadır.

BKM Kitap olarak tüm çocukların okul yaşamındaki başarılarını arttırmaya yönelik olarak çok zengin ürün çeşitleri ile okula yardımcı kitaplar kategorisi sunmaktayız. Konu anlatımlı testlerden soru çözümlü kitaplara kadar her seviye kitaba sitemizde bulabilirsiniz.

Liseye Yardımcı Kitaplar

BKM Kitap olarak siz değerli müşterilerimizin aradığı ve ihtiyacı olan tüm kitaplara rahatlıkla ulaşması için çalışmaktayız. Bu sebeple de her eğitim kitapları olsun veya okula yardımcı kitaplar olsun çoğu zaman yaşanan stokta olmama veya basımının bulunmaması durumu sitemizde karşınıza çıkmaz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz sitemizde sizlere onlarca kategoride yüzlerce ürün ile hizmet vermekteyiz. İndirimler, kampanyalar ve en uygun kitap fiyatları yanı sıra uygun ödeme seçenekleri ile bütçenizi sarsmadan istediğiniz kitaplara bizimle sahip olabilirisiniz. Kaliteli ve güvenli kitap alışverişinin adresi olan BKM Kitap sitemizde, hızlı ve ücretsiz kargo seçenekleri ile keyifli bir şekilde alışveriş yapacağınızı garanti ediyoruz.

x
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.