sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 36
ISBN 9786054205943
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
15,00 TL %41
bkmkitap.com
Fiyatı
8,85 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Ege ile Ece - Hayvanat Bahçesi Kısa Özet

  Ege ve Ece hayvanları tanıyor!

  Çocuğunuza en çok merak edilen hayvanları öğretin. Hayvanları öğretirken onları yaşayış biçimlerini ve doğa ile iç içe nasıl yaşadıklarını gösterin. Çocuğunuz bunları öğrenirken doğanın bizler ve hayvanlar için ne kadar önemli olduğunu öğrenecek ve doğayı koruma sevgisi kazanacak.

  Ayrıca çocuğunuz hayvanları sevdikten sonra el yıkama alışkanlığı kazanırken, hangi hayvanın tehlikeli hangi hayvanın tehlikesiz olduğu konusunda tecrübe edinecek.

  Yine kitap içerisinde yer alan boyama ve çizme etkinlikleri, çeşitli bulmacalar, yapbozlar, farklı olanı bulma oyunları ve sorular ile çocuğunuz eğlenceli vakitler geçirecek. Eğitim köşesinde ise sayı, renk ve şekiller temel bilgileri çocuğunuza küçük yaşta kazandırabilirsiniz.

  Özgün hikâye ve illüstrasyonlarla hazırlanan "Ege ve Ece" serisi ile çocuklarınıza Türk aile yapısına uygun davranış biçimlerini ve nezaket sözcüklerini kolaylıkla öğretebilirsiniz. Ayrıca kitaplar içerisinde yer alan etkinliklerle renkler, şekilleri ve temel kavramları çocuklarınıza kazandırabilirsiniz. Her sayfada yer alan eksik parçayı, yapışkanlı yapboz ile bulmasını sağlayarak çocuğunuz ile birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Yine kitap içerisindeki boyama sayfaları ve çeşitli bulmacalar ile çocuğunuzun zekâ gelişiminde katkıda bulunabilirsiniz.

Ege ile Ece - Hayvanat Bahçesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.