sadsad x
asdasd

Ege ile Ece - Duyu Organları

Dörtgöz Yayınları

Özge Mardi Bayar

30,00 TL
21,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
9,00 TL
Ege ile Ece - Duyu Organları Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Bilmece Bulmaca Kitapları
Sayfa Sayısı: 36
ISBN: 9786054205967
Kapak: Ciltsiz
Özge Mardi Bayar
Özge Mardi Bayar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ege ile Ece - Duyu Organları Kısa Özet

  Ege ve Ece duyu organlarını öğreniyor!

  Çocuğunuz göz, burun, kulak, dil ve deri duyu organlarını öğreniyor. Bu duyularımızın hayatımızdaki önemini ve bu duyu organlarımızın nasıl çalıştığını, hangi duyu organı ile ne gibi şeyleri algıladığını öğreniyor. Bunları öğrenirken el, vücut ve diş temizliği alışkanlığı kazanıyor. Bununla birlikte çevre temizliği ve doğa sevgisi de çocuğunuza kazandırılıyor.

  Yine kitap içerisinde yer alan boyama ve çizme etkinlikleri, çeşitli bulmacalar, yapbozlar, farklı olanı bulma oyunları ve sorular ile çocuğunuz eğlenceli vakitler geçirecek. Eğitim köşesinde ise sayı, renk ve şekiller temel bilgileri çocuğunuza küçük yaşta kazandırabilirsiniz.

  Özgün hikâye ve illüstrasyonlarla hazırlanan "Ege ve Ece" serisi ile çocuklarınıza Türk aile yapısına uygun davranış biçimlerini ve nezaket sözcüklerini kolaylıkla öğretebilirsiniz. Ayrıca kitaplar içerisinde yer alan etkinliklerle renkler, şekilleri ve temel kavramları çocuklarınıza kazandırabilirsiniz. Her sayfada yer alan eksik parçayı, yapışkanlı yapboz ile bulmasını sağlayarak çocuğunuz ile birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Yine kitap içerisindeki boyama sayfaları ve çeşitli bulmacalar ile çocuğunuzun zekâ gelişiminde katkıda bulunabilirsiniz.

Ege ile Ece - Duyu Organları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.