Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Ege ile Ece - Araçlar

30,00 TL
21,00 TL

Ege ve Ece araçları öğreniyor!

Ege ve Ece, çevresindeki motorlu araçları oyuncakları ile tanırken, bunları nasıl kullanacağını ve nerelere gidebileceğini öğrenerek hayal ediyor.

Helikopterden trene, kamyondan motosiklete, otobüsten vapura kadar bütün ulaşım araçlarını ve bunları kullanan insanları tanıyor. Çocuğunuz bu araçları tanırken hayal gücü gelişecek ve ayrıca özdenetim ve kendine güven duygusu gelişecek.

Bununla birlikte oyuncakları ile oynadıktan sonra bunları toplaması gerektiğini ve düzenli olma konusunda alışkanlıklar edinecek.

Yine kitap içerisinde yer alan boyama ve çizme etkinlikleri, çeşitli bulmacalar, yapbozlar, farklı olanı bulma oyunları ve sorular ile çocuğunuz eğlenceli vakitler geçirecek. Eğitim köşesinde ise sayı, renk ve şekiller temel bilgileri çocuğunuza küçük yaşta kazandırabilirsiniz.

Özgün hikaye ve illüstrasyonlarla hazırlanan "Ege ve Ece" serisi ile çocuklarınıza Türk aile yapısına uygun davranış biçimlerini ve nezaket sözcüklerini kolaylıkla öğretebilirsiniz. Ayrıca kitaplar içerisinde yer alan etkinliklerle renkler, şekilleri ve temel kavramları çocuklarınıza kazandırabilirsiniz. Her sayfada yer alan eksik parçayı, yapışkanlı yapboz ile bulmasını sağlayarak çocuğunuz ile birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Yine kitap içerisindeki boyama sayfaları ve çeşitli bulmacalar ile çocuğunuzun zekâ gelişiminde katkıda bulunabilirsiniz.