sadsad x
asdasd
52,00 TL
41,60 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
10,40 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Ebeveynlik Çocuk Oyuınu Değil Hakkında Bilgiler
Türü: Ebeveyn Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786059397308
Kapak: Ciltsiz
Orit Josefi Wiseman
Orit Josefi Wiseman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ebeveynlik Çocuk Oyuınu Değil Kısa Özet

  Çoğu ebeveyn çocuklarını büyük bir tutkuyla sevdiklerini söylerler. Fakat çoğunlukla çocuklarının söz dinlememesi ve işbirliği göstermemesi nedenleriyle kızgınlık, hüsran ve hayal kırıklığı deneyimlediklerini de itiraf ederler.

  Orit çalışmaları sırasında, ebeveynlik becerilerini öğrenmiş ancak bunları uygulayamayan birçok ebeveynle tanıştı.

  Ebeveynlik Çocuk Oyunu (Değil), çocukları ve ebeveynleri güçlendiren, yenilikçi ve ispatlanmış *Özel Oyun Zamanı* metodu hakkındadır. Haftada 40 dakikalık oyun zamanı sırasında ebeveynler sınır belirleme ile ilgili net ve pratik beceriler edinir; çocuklarının kaygıları ve duygularını daha derinden anlar ve çocuklarının olumlu davranışlarını nasıl cesaretlendirebileceklerini ve böylece onların özsaygılarını nasıl artırabileceklerini keşfederler.

  Çok kısa bir zamanda ebeveynler evdeki olumlu değişiklikleri fark ederler. Bir yandan birlikte eğlenme ve oynamanın keyfini çıkarırken diğer yandan ebeveynlik otoritesini geri kazanırlar ve çocuklarının duygusal ve sosyal becerilerinin geliştiğini fark ederler.

  Ünlü bir Oyun Terapisti olan Orit Josefi Wiseman, İngiltere, York Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Bir kliniği olan Orit Josefi Wiseman’ın kitapta bahsedilen metot üzerine ebeveynler ve çocuklarla edinilmiş çok kapsamlı ve zengin tecrübesi bulunmaktadır.

  Bu metodun faydasına derinden inanan ve gösteren Orit, bilgi ve tecrübesini paylaşmak ve bu metodun çocuklu her evde uygulanabilir olmasını sağlamak için bu kitabı tüm ebeveynler için yazmıştır.

Ebeveynlik Çocuk Oyuınu Değil Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.