sadsad x
asdasd
13,89 TL
8,06 TL
%42 indirim
Kazancınız
:
5,83 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Duygusal Zeka Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 370
ISBN: 9786055878337
Kapak: Ciltsiz
Kudret Eren Yavuz
Kudret Eren Yavuz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Duygusal Zeka Kısa Özet

  Bu kitabı anne babalar okumalıdır...

  Çünkü; dünyada son 10 yılda gelinen noktada artık, bütün eğitimciler ve anne babalar, tek başına okul başarısının gelecekte işe yaramadığı, çocuklarımızın geleceğe daha donanımlı hazırlanmaları gerektiğinin önemi konusunda hemfikir olmuşlardır.

  Okuyacağınız bu kitap, çocuklarınızı geleceğe hazırlama konusunda hangi beceri donanımlarını, onlara nasıl kazandıracağınız konusunda somut önerilerden oluşmaktadır. Kitapta bireylerin yaşamlarının yolunu değiştirmesi hedeflenen Duygusal Zekâ gelişimi kapsamlı olarak ele alınmıştır.

  Bu kitabı okumayı tamamlayan anne babalar çocuklarının yaşamlarına bu becerileri neden ve hangi yollarla katabilecekleri konusunda önemli bir anlayışa sahip olacaklardır. Bu kitapta anlatılan, anne babaların çocuklarına kazandırmayı istediği her bir beceri, birbirinden bağımsız beceriler değil, tam tersine bir şekilde birbiriyle önemli bağlantıları olan becerilerdir.

  Okurken anne babalar kendileri de bir beceri alanında gösterdikleri emeğin çocuklarının yaşamlarının diğer alanlarına da artıları olduğunu tecrübeleri esnasında görme fırsatına sahip olacaklardır.

Duygusal Zeka Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.