sadsad x
asdasd
19,00 TL
12,35 TL
%35 indirim
Duygusal Takvim Hakkında Bilgiler
Türü: Anı- Mektup - Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 255
ISBN: 9789751031860
Kapak: Ciltsiz
John R. Sharp
John R. Sharp
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Duygusal Takvim Kısa Özet

    Mevsimler anılarla doludur. Bazı anılar acı verir ve yaşamımızı etkiler. Ölüm yıldönümleri, doğum günleri, aile kutlamaları, çocukluk anıları, hayatımızda kalıcı iz bırakan herhangi bir olay; hepsi birer kişisel dönüm noktası olabilir. Geçmişte yaşadığımız ve yıllar geçse de aklımızdan çıkmayan olaylar zihnimizi sürekli meşgul eder. Bizi etkileyen bu olayların uyandırdığı duygularla gerçekleştikleri zaman arasında farkında olmadan ilişki kurmaya çalışırız.

    Bazı insanlar okulların açılmasıyla ya da yaklaşan vergi dönemiyle birlikte huzursuzlanmaya başlarken, bazıları maç sezonunun başlamasıyla mutlu olur. Bazıları sadece yaz boyunca yaşadığını, sadece yazın var olduğunu hisseder. Bazılarıysa sonbaharın gelmesiyle hüzne kapılır ve yaşamdan kopar.

    Bu kitapta Harvard psikiyatri uzmanlarından Dr. John R. Sharp, çevresel, psikolojik ve kültürel faktörlerle birlikte mevsimlerin duygu dünyamızı nasıl şekillendirdiğini anlatırken, duygusal takvimlerimizdeki kişisel dönüm noktalarımızı nasıl fark edeceğimizi de çarpıcı bir şekilde ele alıyor... Hislerinizi anlamlandırabilmek, içsel gelgitlerinizi kontrol altına alabilmek ve kendinizi daha iyi hissedebilmeniz için bir başucu rehberi...

Duygusal Takvim Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.