sadsad x
asdasd
22,00 TL
14,30 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
7,70 TL
Dur Yolcu Hakkında Bilgiler
Türü: Önemli Olaylar ve Biyografi - Otobiyografi Kitapları
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 9786055101985
Kapak: Ciltsiz
Salim Dağ
Salim Dağ
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dur Yolcu Kısa Özet

  Çanakkale Şehitlikleri İnfografik Ziyaret Haritası Ekli

  Daha dün diyebileceğimiz kadar yakın bir zamanda dört kıtanın tanımadığımız insanları, adını sanını duymadığımız milletleri, Çanakkale Boğazı önlerinde Osmanlı topraklarına hücum ettiler. Osmanlı milletinin her üç hanesinden bir körpecik fidanı, vatanı uğruna şehit oldu bu diyarda.
   
  Milletimiz yediden yetmişe her gün biraz daha artan alaka ile Gelibolu Yarımadası'ndaki Şehitler Diyarı'na koşmakta; ceddini, tarihini, geçmişini aramaya yönelmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, kilometrelerce uzaklardan ziyarete gelen şehit torunlarına biz de bir nebze olsun yardımcı olmayı düşündük. Pek çok zahmete katlanarak planlanan ziyarette bastığımız toprakları, altındaki kefensiz yatan atalarımızı incitmeden adım adım dolaşalım istedik.
   
  İstedik ki *Şehitler Diyarı*na gidemeyen insanımız da kitabın sayfalarını çevirmeye başladığında güncel ve tarihi fotoğraflarla yaşayan hadiseleri gözlerinin önüne getirebilsin ve satırların arasında savaşın şiddetini kalbinde hissetsin. Ve bilsin ki evinde koltuğuna rahatça yaslanabiliyorsa bedeli Çanakkale’de canla ödenmiştir.

Dur Yolcu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.