sadsad x
asdasd
20,00 TL
16,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
4,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Dünya'yı Paylaşmak Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 140
ISBN: 9786055329495
Kapak: Ciltsiz
Rıfat Batur
Rıfat Batur
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Dünya'yı Paylaşmak Kısa Özet

    Dünya'yı Paylaşmak, evren, galaksiler, güneş sistemi, dünyanın işleyişi, canlılar, doğanın işleyişi ve insanlığın bu doğadaki yeri, tüketim, geri dönüşüm gibi kavramları, olay örgüsü, diyaloglar ve mizah dili aracılığıyla sunan, öğrencilerimizin keyifle okuyacağı bir kitaptır.

    Bu kitap, evrenin uzak bir köşesinde gezegenlerini kaybetmek üzere olan akıllı bir canlı türünün kendilerine yaşayacak yeni bir gezegen bulma arayışları kurgusu üzerine şekillenmektedir.

    Araştırma ekibi, dünyayı keşfetmek ve buranın yaşanılır bir gezegen olup olmadığına karar vermek amacıyla yola çıkar. Gezegenimizi tanıma sürecinde dünyamızın evrendeki yeri, çevresiyle etkileşimi ve bu etkileşimin dünya üzerindeki sonuçlarını araştırırlar. Gezegenimize yaklaştıkça üzerindeki canlılar, varoluş ilişkileri ve insanlığın bu yaşam alanı üzerindeki konumu, doğayla ilişkileri, tüketim-geri dönüşüm konuları aydınlatılmaya çalışılır. Araştırma ekibinde görevli uzaylı öğrenciler, yaptıkları gözlemler sonucunda insanların doğayı diğer canlılarla paylaşma konusunda bencil davrandıkları sonucuna varır. Uzayın derinliklerinden gelmiş yabancı bir canlı türüyle gezegenlerini paylaşmak istemeyeceklerini düşünürler. Araştırma ekibinin görevi tam bitmişken karşılaştıkları olaylar, insanların bir gün dünyanın üzerinde yaşayan bütün canlılarla uyum içinde yaşayabileceklerine dair umut ışığı yakar.

Dünya'yı Paylaşmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.