35,00 TL
23,10 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
11,90 TL
Dünyanın Renkleri Hakkında Bilgiler
Türü: Türkiye Rehber Kitapları
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786257726155
Nazmiye Özgün Önder
Nazmiye Özgün Önder
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dünyanın Renkleri Kısa Özet

  ?1. baskısı kısa sürede tükenen *Dünyanın Renkleri* , 2. baskısı ile tekrar sizlerle.
  Geliri Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne bağışlanan bu kitap sayesinde farklı kıtalara ve değişik kültürlere keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz!
      İlk durağımız Küba. Castro’nun ülkesi Küba’da 1 Mayıs yürüyüşüne katılıp, bu özgürlük sevdalısı halkın uzun tarihine kulak veriyoruz. Sonrasında Afrika’nın savanalarında safarilere çıkıp, halen eski yaşam tarzlarını sürdürmeye devam eden kabilelerin hayatlarına şahitlik ediyoruz. Dünyanın en büyük çöllerinden Namib Çölü’nün tepelerine tırmanıyoruz, Viktorya Şelalesi’ni seyre dalıyoruz. Meksika, Honduras ve Guatemala’ya uzanıp, Maya ve Azteklerin sırlarının peşinde antik kentlerde ulaştıkları medeniyet karşısında şaşırıp, bugünün Latin Amerika’sının sıcak insanları ile tanışıyoruz. Dünyanın en küçük kıtası Avustralya ve mutlu ada ülkesi Yeni Zelanda’yı  keşfedip, Aborjinlerin ve Maorilerin izlerini sürüyoruz. Kaşiflerin ilgi odağı, denizcilerin korkulu rüyası, gizemli Patagonya’nın derinliklerinde buzulların ihtişamı karşısında büyülenip, Orta Asya’dan göçen Yamanaların ayak izlerini takip ediyoruz. Eğer siz de hazırsanız kemerlerinizi bağlayın, uçuşa geçiyoruz!
                    Nazmiye ÖZGÜN ÖNDER
  Ben Semra Çetinkaya, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve kurucusuyum.
  Sevgili Nazmiye Özgün Önder’in yazmış olduğu bu kitabı çok önemsiyorum.  Hem dünyayı tanımak isteyen hem de tekerlekli sandalyede oturan, sadece hayalleri ile dünyayı dolaşan birçok insana rehberlik edecek. Ayrıca iki tane sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde bu kitabın geliri derneğimize bağışlanacak. Daha yeni, farklı yerler keşfedip tekrar kaleme alması dileğiyle teşekkürlerimi iletiyorum. 
                     Semra ÇETİNKAYA 

Dünyanın Renkleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.