sadsad x
asdasd

Dünden Bugüne Meşhur Zalimler ve Akıbetleri

Tuğra Neşriyat

Burhan Bozgeyik

19,00 TL
14,63 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
4,37 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Dünden Bugüne Meşhur Zalimler ve Akıbetleri Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9789758880553
Kapak: Ciltsiz
Burhan Bozgeyik
Burhan Bozgeyik
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dünden Bugüne Meşhur Zalimler ve Akıbetleri Kısa Özet

  İnsanlık tarihi boyunca nice zalimler sahneye çıktı. Zulm ile abad olmak istediler ama hepsi de sonunda kahr ile berbad olup gittiler.

  Zalimleri zezalandırması Allah'ın bu alemde vari olan bir kanunudur. Allah Aziz ve Rahimdir. Peygamberlerini ve Paygamber yolundan yürüyenleri her zaman lütfuyla kurtarmakta , zalimleri her zaman helak etmektedir.

  Allahu Azimüşşan , zulme en küçük meyli dahi yasaklamıştır. Zulüm kılıcını kuşanan zalimlerden zerre kadar korkmamak , her zaman mazlumdan yana olmak lazımdır.

  Bu eserde tarihteki meşhur zalimlerin maceraları ve akıbetleri anlatılırken , aynı zamanda günümüzün zalimlerine " ayağınızı denk alın , zulümden vazgeçin!" dersi verilmektedir.

  Allah'a Ahiret gününe imanı olanlar ; zalimden korkmaz , zulme en küçük bir meyilde bulunmaz , zulmü ortadan kaldırmaya çalışır.

  Zalimlerin cirit attığı ve insanlığın zulmün her türlüsünün ortadan kalkacağı o mesut günlere hasret kaldığı günümüzde , hem ibret , hem teselli , hem ümid olması için  bu eserin dikkatle okunması gerektiği düşüncesiyle takdim ediyoruz .

Dünden Bugüne Meşhur Zalimler ve Akıbetleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.