sadsad x
asdasd

Düğün Dansı - Düğün Şarkısı

Arkadya Yayınları
30,00
20,10
%33 indirim
Düğün Dansı - Düğün Şarkısı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9789759997809
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Lucy Kevin
Lucy Kevin
Devamı
Kampanya

Düğün Dansı - Düğün Şarkısı Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Düğün Dansı - Düğün Şarkısı Kısa Özet

  Düğün Dansı

  Kilitli bir kalbi, hangi anahtar açabilir?

  Rose’un Köşkü’nde sular durulmuyor… Aşk bu kez de mekanın çiçekçisi Phoebe Davis’in peşinde. Ancak tıpkı çok sevdiği çiçekleri gibi hayatta her şeyin geçici olduğunu düşünen Phoebe, kalbinin kapılarını aşka sonsuza dek kapatmaya kararlı. Öte yandan sadece tek bir dansla Phoebe’nin başını döndüren yakışıklı mimar Patrick Knight’ın ondan vazgeçmeye hiç niyeti yok.

  Phoebe, doğru olduğuna inandığı her şeyden vazgeçmek pahasına aşkın kazanmasına izin verecek mi?


  Düğün Şarkısı

  Kaderinden kaç kez kaçabilirsin?

  Whitney Banning teyzesinin düğünü için Rose’un Köşkü’ne geldiğinde kaderin onun için hazırladığı sürprizlerden habersizdir. İlk dansın ardından karşısına dikilen mekanın müzik yönetmeni, yıllar önce ardında sadece ismini bırakarak terk ettiği adamdan başkası değildir. Yani bu zamana dek öptüğü en yakışıklı adam…Tyce Smith. Daha da kötüsü Whitney birkaç ay sonra başkasıyla evlenecektir, hem de Tyce’ın çalıştığı mekanda.

  Whitney onu terk ettiği günden beri tek bir şarkı yazamayan Tyce ise, onu terk eden kadını asla kalbinden silememiştir. Şimdi kader onu ikinci kez karşısına çıkarmışken, bir başkasıyla nişanlı olması onu büyük aşkından vazgeçirmeye yetecek midir? Yoksa bu kez sonsuza dek çalınacak olan o aşk şarkısını yazmayı başarabilecek midir?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.