sadsad x
asdasd

Düdüklü’nün Sihirleri

Boyut Yayın Grubu
38,00 TL
27,36 TL
%28 indirim
Düdüklü’nün Sihirleri Hakkında Bilgiler
Türü: Yemek Kitapları
Sayfa Sayısı: 175
ISBN: 3990000012596
Boyut: 21 x 0
Kapak: Ciltli
Refika Birgül
Refika Birgül
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Düdüklü’nün Sihirleri Kısa Özet

  Elinizde tuttuğunuz kitap düdüklü ile hayatınızın nasıl güzelleşebileceği, kolaylaşıp, lezzetlenebileceği ile ilgili. içindeki pek çok tarif aslen mutfaklarımızda çocukluğumuzdan beri pişen yemekler.

  Biz ne yazık ki düdüklüden korkarak büyüdük. Düdüklü ancak uzun pişen yemeklerde çeyizden çıkarılır zannettik. Oysa eskiden yarım saatte pişen bir yemek kısa ve pratik iken, bugünün şartlarında 10 dakikada pişebilmesi
  gerekiyor. İşte bu kitapta başka hiçbir yerde rastlayamayacağınız, göremeyeceğiniz kısa yollar ve tarifler bulacaksınız.

  Domatesli, bol soslu bir makarnayı tek tencerede 8 dakikada, başka hiçbir kap kirletmeden; risottoyu 5 dakikada, 30 dakika kavurmuş gibi; içli köfteyi de patlama çatlama korkusu, yağda kızarma suçluluğu olmadan buharda nasıl yaptığımızı göreceksiniz.

  Ayrıca Türk Mutfağının geleneksel, en güzel ve lezzetli hallerini düdüklünün sihri sayesinde 30 dakikadan 8 dakikaya düşürüp, "basınç altında aşk başkadır" diyerek nasıl günlük hayatımızda tutabileceğimize şaşıracaksınız.

  Uyarım da var. Düdüklüde yapılan keki yedikten sonra fırında yedikleriniz kuru ve sası gelebilir. "Cheesecake'i bugüne kadar  neden fırında pişer diye düşünmüşüm?" diyerek hayıflanabilir, pişirdikten sonra "bu kadar kolay mıydı?" diyerek şaşırabilirsiniz.

  Bu kitabın hazırlanması için bize destek olan Fissler Türkiye'ye teşekkür ederim. Biz sizin için pişirdik, darısı sizlerin ve sofranızı muhabbetle paylaşacak sevdiklerinizin başına...

Düdüklü’nün Sihirleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.