sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 237
ISBN 9786054776474
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
14,81 TL %41
bkmkitap.com
Fiyatı
8,74 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Doğaya Dönüş Kısa Özet

    Tahakkümcü sistemin hedefi toplumsal doğayı yok etme içinde yaşadığımız gezegeniher hal ve şartta kirletere ortadan kaldırma potansiyelini içerir. Yeni bir toplumsallık için, paradigmanın inşası için doğanın özelliğini ve onda gizli olan hakikati ifade etme, açığa çıkarma demokratik komünal toplum hedefi olmadır. Gezegenimize yapılan bu sömürü insanlık aracılığı ile gerçekleşmektedir. Toplumun özgürlük manifestosu ve ekolojisi toplumsal özgürlükle, doğal özgürlükle mümkün kılınabilinir.

    Hiyerarşinin yükselişi beraberinde sahte bir yaşamın bin yıllardır, süre gelen eşitsizliğini aşmak öncelikli görevimiz olmalıdır.

    Toplumsallığın diyalektiği kendi varlığımıza duyduğumuz hassasiyeti, bilimi, tekniği etik ve politik biçimi ile özgürlükçü yaşam felsefesini yaratabilme olanaklara sahip bir paradigmayla olmalıdır. Ancak modernitenin uygarlık diye sunduğu rekabeti, zulmü, saldırganlığı ve savaşı durdurabiliriz. Doğal toplumun bizlere emanet bıraktığı komünal değerleri ancak ahlaki ve politik toplumu kurmalıyız.

Doğaya Dönüş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.