sadsad x
asdasd

Doğa ve Matematik İlkokul 3. Sınıf

Özgül Yayınları

Mehmet Çağlar

15,00 TL
10,95 TL
%27 indirim
Kazancınız
:
4,05 TL
Doğa ve Matematik İlkokul 3. Sınıf Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9786055178079
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Çağlar
Mehmet Çağlar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Doğa ve Matematik İlkokul 3. Sınıf Kısa Özet

    Çağdaş eğitim sistemlerinde, çocuklarımızın zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak ve kendilerini tanıyıp geliştirip gerçekleştirebilmeleri için matematikte de farklı yaklaşımlarla onların meraklarını artırıcı, severek yapacakları, görseller, oyunlar ve çeşitli etkinliklerle zenginleştirilmiş yardımcı matematik kitaplarına gereksinim vardır.

    "Doğa ve Matematik", dizisi matematik programlarına uygun bir şekilde ve yukarıda sayılan tüm bu özellikler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu dizide, her sınıf seviyesinde öğrencilerin ilgilerini çekeceğini düşündüğümüz farklı kahramanlar kullanarak bazen onların yaşam ve özelliklerine ait bilgiler verdik bazen de kitap içinde yer alan bulmacaları çözerek kahramanların yaşamlarına ve kendilerine ait özellikleri bularak öğrenmelerine olanak sağladık. Bu arada doğa ve çevre bilincinin gelişmesine katkı sağlamayı amaçladık.

    "Doğa ve Matematik ", hem daha da meraklı çocuklar yetiştirmek ,hem de meraklı çocuklarımıza yeni ufuklar açmak için sizleri bekliyor...

Doğa ve Matematik İlkokul 3. Sınıf Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.