40,00 TL
30,80 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
9,20 TL
Diriliş Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 270
ISBN: 9786055002213
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Michael Punke
Michael Punke
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Diriliş Kısa Özet

  Yıl 1823 ve Rocky Dağı Kürk Şirketi avcıları vahşi bir hudut hayatı yaşıyorlar. Bir yandan kunduz tuzakları kurarken bir yandan da topraklarını ele geçirmeye çalışan beyaz adamlarla savaşan yerli kabileler ve aman vermez doğa ile her gün mücadele halindeler. Bu şirketin en iyi adamlarından biri olan Hugh Glass, deneyimli bir hudut adamı ve uzman bir iz sürücü. Fakat bir gözcülük görevi sırasında bir boz ayı ile karşı karşıya kaldığında fena halde hırpalanıyor ve artık uzun süre hayatta kalması, pek de mümkün görünmüyor.

  Şirketin şefi, ölmeden önce Glass’a refakat etmeleri ve öldüğünde onu münasip bir şekilde gömmeleri için iki adamını geride bırakıyor. Fakat bu iki adam tabancasını ve baltasını da alarak onu ölüme terk ettiğinde Glass, tek bir arzunun peşinde hayata tutunuyor: İntikam.

  Şaşırtıcı bir kararlılık ve cesaretle Glass, üç bin millik Amerika sınırında gerek insan gerekse başka canlılardan oluşan pek çok vahşi düşmanı yanında açlık ve yaralarının dehşetli ıstırabı ile yüz yüze geliyor.

  Michael Punke’den, insan arzusunun uç noktalarına ulaşan saplantının ve intikam için bir insanın neler yapabileceğinin dikkat çekici öyküsü.
   
  *Olağanüstü bir intikam öyküsü.*

  - The Washington Post Book World

 • 2. Hamur

Diriliş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.