sadsad x
asdasd

Çantaboy 41 Yasin-i Şerif H-33

Selis Kitaplar

Özgür Bayraktar

24,00 TL
16,80 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
7,20 TL
Çantaboy 41 Yasin-i Şerif H-33 Hakkında Bilgiler
Türü: İletişim Medya Kitapları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9789751700001
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: Şamua
Basım Tarihi 2020
Özgür Bayraktar
Özgür Bayraktar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çantaboy 41 Yasin-i Şerif H-33 Kısa Özet

  Dijital işletme ve pazarlama uzmanı Özgür Bayraktar’ın ikinci kitabı da Selis Yayınları’ndan çıktı.

  Dijital İşletme Bilimi adıyla yayınlanan kitapta, dijital dünyada başarılı bir işletme oluşturmanın püf noktalarına değiniliyor.

  2007’den beri çok uluslu markalara Türkiye pazarındaki pazarlama çalışmaları ile ilgili topluluk yönetimi ve dijital pazarlama danışmanlığı yapan Özgür Bayraktar, 2009 yılındaki seçimlerde İstanbul’daki Belediye Başkan Adayları için dijital iletişim danışmanlığı yaparak, Türkiye’deki siyasetçileri ilk kez sosyal medya ile tanıştırmış oldu.

  Gün geçtikçe dijitalleşen yeni ekonomi düzleminde işletmeler için de son derece cazip fırsatlar bulunuyor. Dijital işletmeciliğin geleceğini ve olanaklarını çözümlemek için haliyle oyuncularını ve dinamiklerini iyi analiz etmek gerekiyor.

  Halen Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak akademik çalışmalarına devam eden Özgür Bayraktar, yeni kitabında başarılı bir dijital işletme oluşturmanın hiç bir zaman kolay olmadığını, girişimciler açısından keyfedilmemiş engellerle donatılmış uzun bir süreç olduğunu ifade ediyor.

  *Bir İletişim Modeli Olarak Oyunlaştırma* isimli ilk kitabı 2015 yılında Selis Yayınları tarafından yayınlanan Bayraktar’ın Harvard Business Review ve Forbes’da yayınlanmış makaleleri bulunuyor.

 • Şamua

Çantaboy 41 Yasin-i Şerif H-33 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.