sadsad x
asdasd

Dijital Çağda İllüzyonel Pazarlama

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 190
ISBN 9786052228616
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
27,50 TL %17
bkmkitap.com
Fiyatı
22,83 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Dijital Çağda İllüzyonel Pazarlama Kısa Özet

  Pazarlama biliminde son dönemde öne çıkan davranışsal psikolojinin önemini ortaya koyan İllüzyonel Pazarlama kitabı, güncel örnekleriyle akademik dünyaya ve iş çevrelerine yeni çağda pazarlama pratiklerini bir kılavuz niteliğinde anlatıyor…

  - Marmara Üniversitesi; Prof.Dr. Serdar Pirtini

  Bu kitap size tüketicilerin bilinçaltına hitap etmeniz için nedensellik, analiz ve ispatların ötesinde derinlemesine teknikler sunan eşsiz bir kılavuz niteliğinde.

  - ChiefScientist, Lithium Teknoloji; Dr. Michael Wu

  *Dijitalleşmede gelecek yok! Çünkü gelecek zaten tamamen dijital…* dediğimiz şu günlerde, tam zamanında geldi İllüzyonel Pazarlama!
  Pazarlamanı P’siyle alakası olmadığını düşünenler dahi okumalı!..

  - Fütürist; Ufuk Tarhan

  "Bir çok kaynak yakın gelecekte tükenecek, bunlar arasında akaryakıt, su ve dikkatimiz sayılabilir. Evet dikkat ekonomisi çağındayız ve insanların zamanı, odağı ve dikkati hiçbir dönem olmadığı kadar kısa. Peki, pazarlamanın olmazsa olmazı iletişim kanallarında bunu nasıl sağlayacağız? Çokça deneyim, biraz hikayeler ve azıcık oyun; bence İllüzyonel Pazarlama için müthiş bir tarif. İnsanoğlu kadar eski olan bu yaklaşımlar günümüzdeki pazarlama iletişimlerinin tekdüzeliğini bitirecek ve geleceğini kurtaracak! Nasıl derseniz, kitabı çevirmeye başlayın, Adnan Ertemel hocamız size anlatsın."

  - Oyunlaştırma kitabı yazarı; Ercan Altuğ Yılmaz

  Sadece pazarlama alanındaki insanları değil, pazarlamaya ilgi duyan herkesi içine çekecek, onlara yeni pencereler açacak bir kitap olmuş. Başta yazarı olmak üzere emeği geçen herkesin eline ve yüreğine sağlık.

  - Yazar; Sinan Sülün

  Elinizdeki kitap dijitalleşme farklı boyutlara evrilirken işin mutfağından teknikleri öğrenmek, nereden nasıl başlayacağım sorularına cevap almak için en doğru kaynak.

  - Google Developer Expert on UX; Oytun Eren Şengül

Dijital Çağda İllüzyonel Pazarlama Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.