sadsad x
asdasd
18,00 TL
12,96 TL
%28 indirim
DevRET Bahçeli Hakkında Bilgiler
Türü: Türkiye Siyaseti ve Politikası Kitapları
Sayfa Sayısı: 319
ISBN: 9786056623400
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Bekir Öztürk
Bekir Öztürk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • DevRET Bahçeli Kısa Özet

  Devlet Bahçeli’nin sıkı bir yazar olduğunu biliyor musunuz? Dahası, *19 Eserlik Dev Devlet Bahçeli Külliyatı*ndan haberiniz var mı?

  MHP Genel Başkan Yardımcılarından biriyle ilgili,

  *CIA’nın adamları ile, PKK’lılarla Kürdistan toplantılarına katılacak kadar karanlık ilişkileri ortaya çıkmış* diyen sonra mecburen bu iftiraları attığı adamla aynı bina da çalışmak zorunda kalan Devlet Bahçeli Danışmanı kim?

  Devlet Bahçeli’nin 1999 yılından bu yana yaptığı 1295 konuşmadan sadece birinde (1) *İktidara Geleceğiz* dördünde (4) *İktidara Yürüyoruz* dediğini biliyor musunuz.

  Devlet Bahçeli’nin *Paralelci* olmakla suçladığı rakiplerini, *Paralel Yapı*nın toplantılarına kendisini temsil etmek adına yine bizzat kendisinin görevlendirdiğini biliyor musunuz?

  Ergenekon ve Balyoz operasyonlarına sessiz kalan MHP Yönetiminin *Paralel Yapı* operasyonlarında nasıl agresif açıklamalar yaptığını biliyor musunuz?

  MHP üst yönetiminin sırf koltuklarının altlarından gideceği saikiyle, Savcı Zekeriya Öz’ün başta *Ergenekon’un MHP’yi ele geçireceği* iddiası olmak üzere, bu davalardan yargılanan insanların *darbe heveslisi* olduklarına inandıklarını, yani Ergenekon ve Balyoz davalarına, bu gün kaçak olan savcıları ile aynı pencereden baktıklarını biliyor musunuz?

  Alparslan Türkeş Devlet Bahçeli’yi dövdürdüğünü... Ali Güngör’ün buna kızarak Başbuğ’a, *Devlet Bey’e yapılmış bu hareketi kendime yapılmış sayarım* dediğini, kendisine bu şekilde sahip çıkan dava adamını TÜSİAD ve Ecevitler’e feda eden Devlet Bahçeli’nin onunla görüşme talebini Ali Güngör’ün *İhraç edildiğim bir partinin genel başkanının benimle görüşmesi etik olmaz* diyerek reddettiğini biliyor muydunuz?

  Elinizdeki kitapta, bütün bunların yanısıra MHP’nin 15 yıldır ne kadar kötü yönetildiğini çok sayıda örnek ile anlattık ve neden mevcut yönetimin ülkemiz için bir milli güvenlik sorunu olduğunu yazdık.

DevRET Bahçeli Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.