sadsad x
asdasd

Destek Menkul Değerler - Finansal Okur Yazarlık (7 Kitap Takım)

Rota Yayın Yapım
37,04 TL
27,41 TL
%26 indirim
Destek Menkul Değerler - Finansal Okur Yazarlık (7 Kitap Takım) Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası Kitapları
Sayfa Sayısı: 364
ISBN: 9786058428935
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Destek Menkul Değerler - Finansal Okur Yazarlık (7 Kitap Takım) Kısa Özet

  Destek Menkul, finansal okuryazar toplum için yola çıktı.

  Refaha giden yolun finansal okuryazarlıktan geçtiğine inanan Destek Menkul Değerler, Türkiye'nin önde gelen akademisyen ve piyasa aktörlerinin deneyim ve entelektüel birikimlerini ortaya koydukları yedi kitabı kapsayan "Finansal Okuryazarlık Serisi"ni hayata geçirdi.

  Projenin ilk adımı olarak yayımlanan "Finansal Okur Yazarlık Serisi"nde, Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, Prof. Dr. Kerem Alkin, Prof. Dr. Emre Alkin, Ekonomist/Yazar Ali Ağaoğlu, Altın ve Para Piyasaları Uzmanı Mehmet Ali Yıldırımtürk, Gazeteci Aslı Şafak ve Stratejist Ahmet Mergen tarafından yazılan yedi kitap yer alıyor.

  Türkiye'nin mevcut ekonomik koşulları içerisinde finansal okuryazarlığın önemine dikkat çeken Destek Menkul Değerler, finans piyasalarının önde gelen aktörleriyle hayata geçirdiği bu projede Türkiye'de finansal okuryazarlık seviyesinin artırılmasını hedefliyor. Türkiye'de tasarruf sahiplerinin yatırım bilincini artırmayı ilke edinen şirket, ileriki dönemlerde de yeni sosyal sorumluluk projelerine imza atmayı planlıyor.

Destek Menkul Değerler - Finansal Okur Yazarlık (7 Kitap Takım) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.