sadsad x
asdasd
30,00 TL
19,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
10,50 TL
Dest-i İzdivaç Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sosyoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786059841665
Kapak: Ciltsiz
Medaim Yanık
Medaim Yanık
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dest-i İzdivaç Kısa Özet

  Psikiyatri, psikoloji ve sosyal psikoloji bilimlerinin ışığında doğru eş seçimi!

  İyi eş ilişkileri mutlulugˆumuzun en önemli kaynağıyken, es¸ ilis¸kisinin kötü olması da mutsuzlugˆumuzun en önemli kaynağı. Hele boşanmaların arttığı, evliliklerin krizde olduğu bir zaman diliminde kiminle evli olduğumuz daha önem kazanıyor.

  Bu sebeple *nasıl biriyle evlenirsem mutlu olurum?* , *kime evet demeli, kime hayır demeli?*, *kızımı isteyen delikanlıyı nasıl tanırım?* gibi soruların cevabının peşine düşmeye değer.

  Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Medaim Yanık, kadınların ve erkeklerin doğru eşi bulma konusunda merak ettiği tüm soruları, yılların tecrübesi ve gözlemleri ile bu kitapta cevapladı.

  Dest-i İzdivaç bize altı alanda beceri kazandırmayı amaçlıyor: Kendini tanıyabilme, eş adayını tanıyabilme, eş adayıyla uygunluk değerlendirmesi yapabilme, kendisi için eşleşme metotlarının avantaj ve dezavantajlarını kavrayabilme, eşleşmenin optimal zamanını anlayabilme, kendi karar alma yönteminin farkına varabilme…

  Bu kitap toplumdaki eş bulma pratikleri gözetilerek Türk halkına özel yazıldı! İçeriği birçok açıdan orijinal ve iddialı. Genellikle ‘tanıştırılma usulü’yle evlenilen bir ülkede, bu sürece rehberlik edecek ilk ve tek kılavuz niteliğinde.

  Bekâr kadınlar ve erkekler, evlenme yaşında çocukları olan anneler ve babalar, işte sizin için tam bir başucu kitabı. İddiası ise çok net: Pratik, anlaşılması ve uygulanması kolay bu bilimsel yöntem sayesinde, üstelik sadece kitabı okuyarak ve herhangi bir profesyonelin yönlendirmesine gerek duymadan mutlu olacağınız eşi bulabileceksiniz!

Dest-i İzdivaç Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.