sadsad x
asdasd
Deniz Kokan Dünya Klasikleri 10 Mayıs 2019

Deniz Kokan Dünya Klasikleri

Nihayet en çok beklenen sezon geldi: Deniz mevsimi!

Bitmek bilmez rüzgarlar, gelmek bilmez sıcak havalar derken kendimizi tatil planları yaparken bulduk. Yaz mevsimiyle birlikte denizin kokusunu burnumuza kadar getirecek, yaz tatili için iştahımızı kabartacak kitaplar www.bkmkitap.com adresinden okurlara ulaşıyor. BKM Kitap, tatil planları için şimdiden planlar yapılırken Deniz kokan Dünya Klasikleri’ni sizin için belirledi.

Birbirinden güzel kitaplar, denizin tuz kokusunu, yazın tenimizde hissedilen sıcaklığını, kumsalda esen rüzgarın kulaklarımıza çalınan sesini ve tüm bunların keyfini kitaplar ile evimizin salonunda, balkonumuzda, okuma odamızda, yolda ya da herhangi bir mekanda duyumsamayı mümkün kılıyor. Kimse bu güzel duygudan mahrum kalmasın diye BKM Kitap olarak, deniz kokulu bu liste çok hoşunuza gidecek.

İster deniz kenarında otururken, ister deniz tatili için günleri sayarken okunabilecek kitaplar, www.bkmkitap.com ile adresinize ulaşıyor. Elbette deniz tatiline çıkamayacakları da unutmadık, denizi adeta ayağınıza kadar getiren anlatımlarıyla en çok okunan ve en sevilen “Deniz kokan Dünya Klasikleri”ni sizin için sıraladık. Güzel bir okumayla, iyi seyahatler dileriz.

 Halikarnas Balıkçısı – Deniz Gurbetçileri

 Jack London – Deniz Kurdu

 Virginia Woolf – Deniz Feneri

 Khaled Hosseini – Deniz Duası

 Ildefonso Falcones – Deniz Katedrali

 William Goding – Sineklerin Tanrısı

 Holly Chamberlin – Deniz Kabukları Mevsimi

 Robert Louis Stevenson – Define Adası

 Daniel Defoe – Robinson Crusoe

 Yaşar Kemal – Deniz Küstü

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.